Steam'de IP adresinin değişmesi sorun olur mu?

zimo

Centipat
Daha fazla  
Steam'e girerken e-posta doğrulaması için bir güvenlik kodu gönderiyor. R onun altında da bizim IP adresimiz yazıyor baktığımda Speedtest'te gösterilen IP adresimin aynısı ve ben öyle bir hesaba girdim adama oradaki IP adresim gitti. Sizce ondan bir şey olur mu bilgisayarıma falan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'e girerken e-posta doğrulaması için bir güvenlik kodu gönderiyor. R onun altında da bizim IP adresimiz yazıyor baktığımda Speedtest'te gösterilen IP adresimin aynısı ve ben öyle bir hesaba girdim adama oradaki IP adresim gitti. Sizce ondan bir şey olur mu bilgisayarıma falan?

Hayır olmaz modemi açıp kapayınca ya da Wi-Fi'yi kapatım açınca bile IP adresiniz değişir. Tabii statik IP kullanıyor iseniz başka normal bir internet kullanıcıs iseniz statik IP'ye sahip olduğunuzu sanmıyorum o yüzden modemin fişini çekip takarak IP nizi değiştirbilirsiniz.

Modem
Hayır olmaz modemi açıp kapayınca ya da Wi-Fi'yi kapatım açınca bile IP adresiniz değişir. Tabii statik IP kullanıyor iseniz başka normal bir internet kullanıcıs iseniz statik IP'ye sahip olduğunuzu sanmıyorum o yüzden modemin fişini çekip takarak IP nizi değiştirbilirsin
Ben modemi kapatıp açtım 10 dakika bekleyip ama speed teste yeniden girdiğimde ip adresim değişmemişti

Yeni konular

Geri
Yukarı