Steam'de kart düşürebileceğim güncel oyun tavsiyesi

Idle Master yüklerseniz oyunu açıp oynamanıza gerek kalmaz, uygulama oyunu açık gösteriyor ve sistemi yormadan kartları düşürüyor. Idle Master indirmezseniz, evet oyunu açıp oynamanız gerekir.

"Steam inventory helper" tam olarak ne işe yarıyor hocam? Daha önce hiç kullanmadım ondan dolayı soruyorum.

1669325212436.png

1669325227731.png

Hocam görsellerde gördüğünüz gibi otomatik satış ve eşya fiyatlarını bazı sitelerde ve Steam'de gösteriyor elimde şu an sadece 1 adet eşya olduğundan pek gösteremedim.

"Steam inventory helper" tam olarak ne işe yarıyor hocam? Daha önce hiç kullanmadım ondan dolayı soruyorum.

Tüm özellikleri bu şekilde. Otomatik çeviri bu arada.

Steam envanteri ve market için birçok geliştirme sağlar.(Örneğin: Teklif bildirimleri, hızlı sat/satın al butonu, takas Protokolü…
Uzantımız şunları yapabilir:

- Birkaç tıklamayla yüzlerce ürünü hızla sat
- Cilde uygulanan çıkartmaların yüzer, desen ve fiyatlarını göster
- Seçilen mağazanın / hizmetin fiyatlarındaki toplam envanter maliyetini göster
- Herhangi bir kaplamanın maliyetini küresel oyun eşyası pazarının fiyatlarıyla karşılaştırın
- Aynı öğeleri yığınlar halinde gruplandırın
- Steam pazarında lot satmanın karını hesaplayın
- Gelen işlemleri otomatik olarak kabul et
- Öğelerin kullanımı hakkında bilgi göster. Bu öğenin şu anda oyunda kullanılıp kullanılmadığını veya gönderilmiş bir takasta olup olmadığını envanterde göreceksiniz.
- Steam pazarında hızlıca ürün satın alın.
- "Hızlı satın al" butonu, istediğiniz setin parçası üzerinde özel bir buton kullanarak envanterinizden çıkmadan setin ek parçalarını satın almanızı sağlar.

Eki Görüntüle 1583470

Eki Görüntüle 1583471

Hocam görsellerde gördüğünüz gibi otomatik satış ve eşya fiyatlarını bazı sitelerde ve Steam'de gösteriyor elimde şu an sadece 1 adet eşya olduğundan pek gösteremedim.
Teşekkür ederim hocam, güvenilir midir peki?

Tüm özellikleri bu şekilde. Otomatik çeviri bu arada.

Steam envanteri ve market için birçok geliştirme sağlar.(Örneğin: Teklif bildirimleri, hızlı sat/satın al butonu, takas Protokolü…
Uzantımız şunları yapabilir:

- Birkaç tıklamayla yüzlerce ürünü hızla sat
- Cilde uygulanan çıkartmaların yüzer, desen ve fiyatlarını göster
- Seçilen mağazanın / hizmetin fiyatlarındaki toplam envanter maliyetini göster
- Herhangi bir kaplamanın maliyetini küresel oyun eşyası pazarının fiyatlarıyla karşılaştırın
- Aynı öğeleri yığınlar halinde gruplandırın
- Steam pazarında lot satmanın karını hesaplayın
- Gelen işlemleri otomatik olarak kabul et
- Öğelerin kullanımı hakkında bilgi göster. Bu öğenin şu anda oyunda kullanılıp kullanılmadığını veya gönderilmiş bir takasta olup olmadığını envanterde göreceksiniz.
- Steam pazarında hızlıca ürün satın alın.
- "Hızlı satın al" butonu, istediğiniz setin parçası üzerinde özel bir buton kullanarak envanterinizden çıkmadan setin ek parçalarını satın almanızı sağlar.
Tam işime yarar cinsten özellikler bunlar, güvenilir mi uzantı? Güvenilirse direkt kullanmaya başlarım.

Hocam bende uygulamayı yükledim ama ismimi ve şifremi yazıyorum olmuyor.

Nasıl düzelteceğim bunu.

Hocam şifremi girdim ismimi girdim guard kodumu girdim olmuyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    5,4 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:
Hocam bende uygulamayı yükledim ama ismimi ve şifremi yazıyorum olmuyor.

Nasıl düzelteceğim bunu.

Hocam şifremi girdim ismimi girdim guard kodumu girdim olmuyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi giriş yapın.

Geri
Yukarı