Steam'de kart düşüren oyunlar listesi

titanss

Hectopat
Daha fazla  
Steam'de kart düşürebileceğim oyunlar nelerdir? 500 tane oyun almayı düşünüyorum, bir liste vs varsa iyi olur.

Steam'de kart düşürebileceğim oyunlar nelerdir? 500 tane oyun almayı düşünüyorum, bir liste vs varsa iyi olur.
Her kart düşüren oyunu alsanız bile zarar yapacaksınız muhtemelen, bu sistemi kar yapmak için kullanmak istiyorsanız eğer püf noktaları bilmelisiniz. Ben eskiden sistemi bilmiyordum ve tüm zup oyunlarını alıp bal gibi zarar yapmıştım.

Her oyunun kartı kar ettirmez? Bu siteden alacağınız oyunun kart fiyatlarına bakın.
En düşük kart fiyatı * kart hakkı = oyunun fiyatını geçiyorsa alın. Ben riske girmiyordum, kesin kar ettiren oyunları alıyordum.

Buradaki konuda 3. mesajda belirtilmiş bazıları. Önce topluluk pazarından kartların değerine bakın. Her oyundan 2-3 tane çıkıyor. Maliyeti karşılayacak gibiyse Satın alın ve farmı çalıştırın. Aralarından 2-3 oyunu iade edebilirsiniz ama hepsini ederseniz hesabınız uyarı alabilir.

Her oyunun kartı kar ettirmez? Bu siteden alacağınız oyunun kart fiyatlarına bakın.
En düşük kart fiyatı * kart hakkı = oyunun fiyatını geçiyorsa alın. Ben riske girmiyordum, kesin kar ettiren oyunları alıyordum.

Burada kartların ortalaması yazıyor, buradaki hepsi mantıklı mı yoksa sadece ortalama * kart sayısı oyunun fiyatına yakınsa mı mantıklı?

Burada kartların ortalaması yazıyor, buradaki hepsi mantıklı mı yoksa sadece ortalama * kart sayısı oyunun fiyatına yakınsa mı mantıklı?
Hayır. Burada tüm Steam oyunları var. Sadece dediğim gibi oyun fiyatı veya geçiyorsa alın. Sağ üstten arama yerinden arayın almayı düşündüğünüz oyunu. Mesela bu konuya veya benzer konulara bakın. Listeler var. Hala kar ettiriyor mu diye bu siteden aratıp S butonuna basın.

1618479276081.png

1618479288427.png

Yeni konular

Geri
Yukarı