Steam'de kart düşürüp oyunu iade ediyorum. Ban yer miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LASKEH123

Centipat
Steam'den oyun alıyorum ve aldığım oyunlardan 2 saati geçmeden kart düşürüp geri iade ediyorum. Bunu belirli aralıklarda yapıyorum yani bir oyunu bugün iade ediyorsam diğer oyunu 2 gün sonra falan iade ediyorum. Sizce ban yer miyim? Niye böyle yapıyorsun falan vb. şeyler demezseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kart düsürme degil, iade hakkiniz elinden alinacak. Valve bu konuda aceleci davranmaz ama, bir bakmissiniz yarin iade hakkin elinizden alinmis. Sonucta adamlar oyunu ne zaman alip iade ettiginizi, kac kere iade ettiginizi, ne amacla iade ettiginizin bilincindeler. Bunu yapan ilk kisi siz degilsiniz.

Cekirge bir sicrar, iki sicrar, ücüncüde yakalanir.

Kart düsürme degil, iade hakkiniz elinden alinacak. Valve bu konuda aceleci davranmaz ama, bir bakmissiniz yarin iade hakkin elinizden alinmis. Sonucta adamlar oyunu ne zaman alip iada ettiginizi, kac kere iade ettiginizi, ne amacla iade ettiginizin bilincindeler. Bunu yapan ilk kisi siz degilsiniz.

Cekirge bir sicrar, iki sicrar, ücüncüde yakalanir.
Doğru aslında biraz daha bunu kullanıp. Sonunda ticket atıp artık açık mıdır nedir orasını bilmem ama söylemem lazım. Tabi kendi hesabımdan değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı