Steam'de kart fiyatı yüksek olup ucuz olan oyunlar

HARDMehmet3332

Hectopat
Abilerim böyle bildiğiniz oyun varsa lütfen bu gönderinin altına yazın tüm kardeşlerimiz faydalansın mesela zup! 8 diye bir oyun aldım yaz indiriminde 1.10TL olmuştu o civarda birşeydi aldım 3 tane kart kastım ıdle Master ile ve 2.5 katını kazandım verdiğim paranın bu tarz birazcık da olsa katlayabileceğimiz oyunlar varsa yazarsanız sevinirim.
Şöyle bir ekleme yapayım hangi oyunları alacağınıza yardımcı olacak bir site biliyorum oyunlardan kar yapıp yapamayacağınızı da gösterecektir.
Bu linkten oyunların verdiği kartların ortalamalarına bakabilirsiniz ve aynı zamanda kaç tane kart vereceğini de görüntüleyebilirsiniz mesela 6 kart yazıyorsa toplam 3 tane kartı düşürebiliyorsunuz demektir sitede TL seçeneğide var Card AVG kısmı ortalama düşen kartın fiyatını gösteriyor bu sayede aldığınız oyundan kar yapabilceğinizi garantiliyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Kendinizin arayıp bulması gerek, biraz armut piş ağzıma düş durumu oluyor. Üşenmeyip araştırmanız gerek.

Zup F! serisinden 30 liralık wallpaper düşürdüm ama ben satarken 5 TL idi.

Kendinizin arayıp bulması gerek, biraz armut piş ağzıma düş durumu oluyor. Üşenmeyip araştırmanız gerek.
ne alaka dostum böyle oyunlar bulduysak birbirimize yardımcı olmaktan bir zarar görmez üstelik steamın koleksiyon kartı filtresi koleksiyon kartsız oyunları gösteriyor her oyun da açıklamasına yazmıyor kart var diye nasıl bilmemizi önerirsin?
Zup! Serisinin hepsini aldım ve bayağı KÂR ettim şu an qop diye bir oyun daha var onu kasıyorum. Umarım güzel bir şey düşer.

Hocam qop serisinin 2 oyunu var zaten yaz indirimi var diye kar yaptım ama normalde karı yoktu söyleyeyim istedim.

ne alaka dostum böyle oyunlar bulduysak birbirimize yardımcı olmaktan bir zarar görmez üstelik steamın koleksiyon kartı filtresi koleksiyon kartsız oyunları gösteriyor her oyun da açıklamasına yazmıyor kart var diye nasıl bilmemizi önerirsin?

Hocam qop serisinin 2 oyunu var zaten yaz indirimi var diye kar yaptım ama normalde karı yoktu söyleyeyim istedim.
Evet yazıyor. Sağ altta koleksiyon kartı bulunan oyunlarda yazıyor, filtre olarakta sadece koleksiyon kartı bulunan oyunları seçebiliyorsun. Filtresi de düzgün çalışıyor.

Geri
Yukarı