Steam'de kısıtlamanın kalkması için oyun mu almak gerek?

Rounded diye bir oyun vardı Steam'a çıkacaktı galiba yapımcısı oyunun demosunu forumda paylaşmıştı, destek amaçlı onu alabilirim aslında.
1621334628525.png

O altını çizdiğim yer benim yaptığım şey, bilgilendirmeniz için teşekkürler 😍
Kisitlama aninda kalkmayabilir. Biraz bekleyin.

• Steam Cüzdanınıza 5 Amerikan Doları veya daha fazla bir yükleme gerçekleştirmek
  • Steam Mağazasından 5 Amerikan Doları veya daha fazlasına denk oyun veya oyunlar satın almak
  • Steam hesabınıza 5 Amerikan Dolarına denk bir Steam Cüzdan kartı yüklemek
  • Steam Mağazasından 5 Amerikan Doları veya daha fazlasına denk bir Steam Hediyesi satın almak (arkadaşınızdan bir Steam hediyesi veya dijital hediye kartı almak sayılmaz)

Harcama gibi bir zorunlugu yok.

5 dolar yatırması değil, 5 dolar harcama yapması gerek.
Kisitlama aninda kalkmayabilir. Biraz bekleyin.

• Steam Cüzdanınıza 5 Amerikan Doları veya daha fazla bir yükleme gerçekleştirmek
  • Steam Mağazasından 5 Amerikan Doları veya daha fazlasına denk oyun veya oyunlar satın almak
  • Steam hesabınıza 5 Amerikan Dolarına denk bir Steam Cüzdan kartı yüklemek
  • Steam Mağazasından 5 Amerikan Doları veya daha fazlasına denk bir Steam Hediyesi satın almak (arkadaşınızdan bir Steam hediyesi veya dijital hediye kartı almak sayılmaz)

Harcama gibi bir zorunlugu yok.

Dayanamayıp rounded oyununu aldım 😃, kendisi satın aldığım ilk oyun oldu ve en azından çok az da olsa @yigidyum'a destek olmuş oldum.( kısıtlama oyunu alınca kalktı 🎉)
Çok teşekkür ederim dostum, nedensiz duygulandım bu mesaja. Destek veren herkese, teker teker sağ olun var olun diyorum. Şu an bir şeyler başarabildiysem payınız büyük :')

Çok teşekkür ederim dostum, nedensiz duygulandım bu mesaja. Destek veren herkese, teker teker sağ olun var olun diyorum. Şu an bir şeyler başarabildiysem payınız büyük:')

Bu arada oyunu bayağı bir beğendim ancak şu an nedense Steam'de yorum yapamıyorum(belki de daha 50 dakika oynadığımdandır) ellerinize sağlık 😍.

Yeni konular

Geri
Yukarı