Steam'de Last of Us Part 1 600TL, Star Wars Jedi Survivor 1200TL'den ön siparişe açıldı

The last of us iyi oyundur hocam. Asla pişman etmez. Uncharted aslında fena oyun değildir ama son oyunlarda hikaye gereği oyunlar biraz ağır işliyor. 1-2-3 gelseydi PC’ye eminim daha çok zevk verirdi. Daha aksiyonlu ve genç ruhlu oyunlar ilk 3 seri.
Ara sahneler arası tırmandığım bir oyun Uncharted bildiğin, 10 saat falan oynadım belki karşıma farklı bir şey sunar diye ama yok. Hep aynı, tırmanmanın kendisi zaten eğlenceli bir eylem değil bir de oyun üstüne hiçbir şey koymuyor hep aynı ritim çok baydı yani 10 saat anca dayanabildim. Genel animasyon, sunum kalitesine falan lafım yok onlar çok üst düzey ama oynanış eğlenceli olmayınca benim için çok bir önemi yok.

İlk 3 oyun artık katlanılmaz durumda hocam. O olmayan senaryoda artık iyi olmayan mekanikler ile oynamak keyifli değil. Hele 2. oyunun gereksiz uzayan yapısı ve sürekli aralıksız çatışmaya sokan bozuk temposu rezalet. 1. oyun 3- 4 saatte bittiği için çok zorlamamıştı fakat 2. oyunu bitirene kadar canım çıkmıştı.
Doğrudur hocam. Benim oynadığım yıllar 2013 PS3, 2016 PS4’dü. Belki bende bugün açıp bu ne la böyle diyebilirim. Aslında remake edip satsa Sony fena satış rakamı elde etmez. Pc için de, Ps5 için de.

Ara sahneler arası tırmandığım bir oyun Uncharted bildiğin, 10 saat falan oynadım belki karşıma farklı bir şey sunar diye ama yok. Hep aynı, tırmanmanın kendisi zaten eğlenceli bir eylem değil bir de oyun üstüne hiçbir şey koymuyor hep aynı ritim çok baydı yani 10 saat anca dayanabildim. Genel animasyon, sunum kalitesine falan lafım yok onlar çok üst düzey ama oynanış eğlenceli olmayınca benim için çok bir önemi yok.
Hocam eğer oynanışın çeşitlenmemesi sıkıntı ise Last of Us'ta bazı noktalarda sıkabilir. Oyun yeni silah vermeyi bırakınca ve tüm yeni düşmanları gösterince yine sıkılırsınız.

Bende yıllar sonra PC'de oynayacağım PS4'ten sonra. Beni de bayacak büyük ihtimalle ama bakalım.

Hocam eğer oynanışın çeşitlenmemesi sıkıntı ise Last of Us'ta bazı noktalarda sıkabilir. Oyun yeni silah vermeyi bırakınca ve tüm yeni düşmanları gösterince yine sıkılırsınız.
Orası öyle ama eminim ki oyunu bitirince vereceği hissiyat Uncharted 4 ve kayıp mirasa göre çok daha üstün görüyorum.

Doğrudur hocam. Benim oynadığım yıllar 2013 PS3, 2016 PS4’dü. Belki bende bugün açıp bu ne la böyle diyebilirim. Aslında remake edip satsa Sony fena satış rakamı elde etmez. Pc için de, Ps5 için de.
Resident Evil 2 Remake ile başlayan bu Remake furyasına katılmak yerine yeni bir oyun yapmalarını tercih ederim hocam. Last of Us Part 1 bile gereksiz bir Remake idi. Tabii Sony için yeniden yapım= görselliği yenilemek olduğu için ve insanlar gidip buna para verdiği için pekte yeni oyun yapmaya gerek yok gibi.

Geri
Yukarı