Steam'de Level nasıl atlanır?

Kenntacho

Hectopat
Yer
Random.
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Steam hesabımda 54 tane oyun var. Fakat Steam'de 8 lvlim ve 11 yıl önce açmışım hesabımı. Acaba Lvl'imi nasıl yükseltebilirim?
Benden daha az oyunu olup benden daha yüksek seviye bir sürü kişi görüyorum.
Nasıl yükseltiyorlar? Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Steam profilinde seviyenin üzerine tıkladığında oyun kartları ekranı dashboardlarını göreceksin. Bir oyunu oynarak tüm kartları toplayamıyorsun, takas etmen veya alman gerekecek. Oyun kartlarını birleştirdiğinde (rozete dönüştüğünde) seviye atlayabilirsin rahatça.

Ve bir oyunun kartlarını belirli yere kadar yükseltebiliyorsun, 5 seviyeden sonra diğer oyunlara geçmen gerekecek.

Kartların fiyatları oyuna göre değişiyor , ucuz kartları toplamaya çalış.

Merhaba arkadaşlar.
Steam hesabımda 54 tane oyun. Fakat Steam'de 8 lvlim ve 11 yıl önce açmışım hesabımı. Acaba Lvl'imi nasıl yükseltebilirim?
Benden daha az oyunu olup benden daha yüksek seviye bir sürü kişi görüyorum.
Nasıl yükseltiyorlar? Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Oyunların kartlarını pazardan satın alın rozete dönüştürün XP gelecek sonra Level atlıyor.

Steam profilinde seviyenin üzerine tıkladığında oyun kartları ekranı dashboardlarını göreceksin. Bir oyunu oynarak tüm kartları toplayamıyorsun, takas etmen veya alman gerekecek. Oyun kartlarını birleştirdiğinde (rozete dönüştüğünde) seviye atlayabilirsin rahatça.

Ve bir oyunun kartlarını belirli yere kadar yükseltebiliyorsun, 5 seviyeden sonra diğer oyunlara geçmen gerekecek.

Kartların fiyatları oyuna göre değişiyor , ucuz kartları toplamaya çalış.
Şuan tıkladığımda örnek veriyorum CS:Go var en yukarıda. 5 karttan 4'ü toplanmış diyor.

Diğer kalan bir kartı satın alınca XP'ye dönüşecek değil mi? Doğru mu anladım?

Steam'de çok bilgisizim de. Sadece oyun almayı ve yüklemeyi biliyorum diyecek kadar az takıldım launcher üstünde. 😂
Oyun kartlarının hepsini satın alıp işlemen gerekiyor.
Oyunların kartlarını pazardan satın alın rozete dönüştürün XP gelecek sonra Level atlıyor.
Teşekkür ederim bilgi için.

Şuan tıkladığımda örnek veriyorum CS:Go var en yukarıda. 5 karttan 4'ü toplanmış diyor.

Diğer kalan bir kartı satın alınca XP'ye dönüşecek değil mi? Doğru mu anladım?

Steam'de çok bilgisizim de. Sadece oyun almayı ve yüklemeyi biliyorum diyecek kadar az takıldım launcher üstünde. 😂

Teşekkür ederim bilgi için.
Kalan kartı pazardan satın alıp işlemen gerekiyor doğru anlamışsın.

Kalan kartı pazardan satın alıp işlemen gerekiyor doğru anlamışsın.
1601461230223.png

Bazı kartlardan 2 tane varmış. Bunlardan 1er tanesini satıp diğer kartı alsam olur değil mi?
Ve satılır mı sizce?
Birde son olarak başka bir yolu var mı yoksa sadece bu yol üstünden mi XP kasabilirim?

Eki Görüntüle 685832
Bazı kartlardan 2 tane varmış. Bunlardan 1er tanesini satıp diğer kartı alsam olur değil mi?
Ve satılır mı sizce?
Birde son olarak başka bir yolu var mı yoksa sadece bu yol üstünden mi XP kasabilirim?

Kartlar satılır, fazla olmasının önemi yok çünkü rozete dönüştürdükten sonra tekrar işlem yapabiliyosunuz 5 seviyeye kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı