Steam'de Mastercard BoaCompra hatası

cinar1110

Hectopat
Daha fazla  
Hepinize selam, son günlerde Steam'de Mastercard BoaCompra ile yaptığım alışverişlerde şu hatayı alıyorum "Mastercard BoaCompra satın alım teknik sorunlardan ötürü başlatılamadı, lütfen tekrar deneyin. Eğer bu sorun devam ederse lütfen müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçin.". Bunu nasıl çözebilirim?
Hata budur.

BoaCompra 24.06.2021 23_31_51.png

Son düzenleme:
Steam'in para yatırma sistemi biraz bozuk galiba ben sürekli hata alıyorum mesela bir kere para yatırmıştım kartımdan para çekildi ama tam o sırada hata verdi ve paramın çekilmesine rağmen Steam'e yatırılmadı Steam bankanızla görüşün derken banka satın aldığınız yerle irtibata geçin dedi para öyle kaynadı gitti artık perdigital gibi sitelerden yatırıyorum türk destek ekibi var kafa rahat.

Hepinize selam, son günlerde Steam'de Mastercard BoaCompra ile yaptığım alışverişlerde şu hatayı alıyorum "Mastercard BoaCompra satın alım teknik sorunlardan ötürü başlatılamadı, lütfen tekrar deneyin. Eğer bu sorun devam ederse lütfen müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçin.". Bunu nasıl çözebilirim?
Hata budur.

Eki Görüntüle 1082140
Yaz indirimleri yeni başladı ya doludur. Bende de dondu. En son siparişi iptal edip tekrar aldım.

"Eğer bu sorun devam ederse lütfen müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçin"

İrtibata tabii ki geçtim ama maalesef sorun çözülmedi.
Arkadaşlar kusuruma bakmayın hattımı Turkcell'e taşımıştım ve BoaCompra'ya bloke etmiş 6 ay bir süre başka kartla alım yaptım ve oldu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı