Steam'de nasıl level atlanır?

def2easy06

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar dün seviyem 6 veya 7 idi. Ben görevleri yaptım. Bir de CS:GO rozetini fulledim. 5 seviye yaptım ve Payday'den 1 rozet işledim. Şu an 12 Level'ım, 13 olmam için 47 XP lazım. 47 XP'yi nasıl kazanabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dün seviyem 6 veya 7 idi. Ben görevleri yaptım. Bir de CS:GO rozetini fulledim. 5 seviye yaptım ve Payday'den 1 rozet işledim. Şu an 12 Level'ım, 13 olmam için 47 XP lazım. 47 XP'yi nasıl kazanabilirim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tekrardan rozet işlemen gerekiyor. Rozet işlemek için oyuna sahip olmana gerek yok. steamcardexchange.com sitesinden en ucuz maliyetli rozletere bakabilirsin. Bir oyunun rozetini en fazla 5 defa işleyebilirsin her 1 işlemende 100XP kazanırsın. Rozetleri işlemen için genelde 5 kart gerekir. Bu oyundan oyuna değişir 13 kartlı rozetler de var 5 kartlı rozetler de.

Bu site aracılığıyla anlık en ucuz kart seti hangisi görebilirsin. Bir bak derim:

Ben bir tane site kullandım gayet memnunum. İstediğiniz level miktarını yazıp satın alıyorsunuz. Oda hesabınıza kartlar gönderiyor ve sizde işliyorsunuz. Her karta tek tek para vermektense daha pratik ve daha ucuz.

Ben bir tane site kullandım gayet memnunum. İstediğiniz level miktarını yazıp satın alıyorsunuz. Oda hesabınıza kartlar gönderiyor ve sizde işliyorsunuz. Her karta tek tek para vermektense daha pratik ve daha ucuz.

Bu siteyi ilk defa gördüm fakat sitelerin en büyüğü Steamlevels.com 'dır. Fakat Steamlevels.com'da fiyatlar fahiş. Level botlarını kullanabilirsin. En iyi oranları genelde Steam Community :: ¡ N!vq's Leveling 30:1 ¡ bu bot veriyor. açıklama kısmında kendi seviyene göre 1 anahtar başına daha fazla veyae daha az set veren başka düzeylerde botları da bulabilirsin.

Ben bir tane site kullandım gayet memnunum. İstediğiniz Level miktarını yazıp satın alıyorsunuz. Oda hesabınıza kartlar gönderiyor ve sizde işliyorsunuz. Her karta tek tek para vermektense daha pratik ve daha ucuz.

Bu sitenin güvenilir olduğuna emin misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı