Çözüldü Steam'de oyun aktarımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Burakyeniayy

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar herkese yaklaşık 1 hafta önce Bannerlord oynamak istemiştim ve yer sıkıntısından dolayı taşınabilir diske kurmuştum fakat oyun çok kasmıştı. Bundan dolayı oyunu SSD'ye aktardım fakat Steam oyun dosyalarını okumadı. Bununla alakalı yapabileceğim bir şey var mı? Oyunu sorunsuz oynayabiliyorum.

Çözüm
appmanifest_261550.acf dosyası olmalı. Bunu SSD'deki Steam\steamapps klasörüne at. Eğer yoksa ben sana bir tane oluşturabilirim.
Oyunu doğru dosyaya attığınızdan ve adının doğru olduğundan emin misiniz? Steam üzerinden oyunun konumunu seçerek indirmesini tekrar başlattığınız takdirde Steam oyunun indirilmiş olduğunu fark edecektir.

Steam oyun dosyalarını okuyamadıysa oyuna nasıl giriyorsunuz ki? Bildiğim kadarı ile girilmiyor. Neyse, Steam`de oyunu kurmaya başlayın, konum seçme yerinde aktardığınız yeri seçin. Sonraki aktarımlarınızı direkt Steam üzerinden yapın.

appmanifest_261550.acf dosyası olmalı. Bunu SSD'deki Steam\steamapps klasörüne at. Eğer yoksa ben sana bir tane oluşturabilirim.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı