Çözüldü Steam'de oyun iade etmek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MT060915

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'in yaptığı indirim ile 24 Eylül saat 11 12 gibi 2 oyun aldım, The Crew 2 standart Edition ve Forza Horizon 4 standart Edition.

Forza Horizon'u hala yüklemedim fakat The Crew2'yi yaklaşık yarım saat oynadım açıkçası pişman oldum çünkü mekanikleri berbat.

Dürüst olmak gerekirse geniş map özelliğini seviyorum açık dünya oyunlarının hastasıyım ama yine de geniş map sevgisi için bu çileyi çekemem. :)

İsteğim şu bu iki oyunuda iade edip sadece Forza Horizon 4 Ultimate Edition alabilir miyim? (68TL oyun ve geriye kalan 30TL ile pack almayı düşünüyorum.)
Bu iki oyunuda cüzdana para yükleyip almadım sepetten aldım.
(İade edebiliyorsamda nasıl ediceğimi bilmiyorum)

Ve bir sorum daha olacak herkes Crew'e göre Forza'nın mapi küçük diyor fakat Crew ile karşılaştırma yapmasak yine de map genişliği üzecek veya bunaltıcak derecede küçük mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Bu linke girin. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Oyunlar, Yazılım vs. butonuna tıklayın. İade etmek istediğiniz oyunu seçin sonra yönlendiriyor. Büyük ihtimalle iade kabul olacaktır. Kolay gelsin.

Diğer sorunuza gelirsek, Forza Horizon 4'ün mapi o kadar küçük değil. Hatta bayağı büyük bana kalırsa. Daralmazsınız, uzun süre sıkmaz.

Buradan bir iade formu oluşturun ve neden iade ettiğinizi açıkça belirtin.

Bu linke girin. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Oyunlar, Yazılım vs. butonuna tıklayın. İade etmek istediğiniz oyunu seçin sonra yönlendiriyor. Büyük ihtimalle iade kabul olacaktır. Kolay gelsin.

Diğer sorunuza gelirsek, Forza Horizon 4'ün mapi o kadar küçük değil. Hatta bayağı büyük bana kalırsa. Daralmazsınız, uzun süre sıkmaz.

Çözüm
Forza daha çok standart bir araba oyunu iken Crew arcade bir araba oyunu harita kısmında Forza 100 saat üstünden sonra sıkar zaten araba oyunlarını çoğu kişi stres atmak için keyif almak için oynuyor. Forza en iyisi :)

Forza daha çok standart bir araba oyunu iken Crew arcade bir araba oyunu harita kısmında Forza 100 saat üstünden sonra sıkar zaten araba oyunlarını çoğu kişi stres atmak için keyif almak için oynuyor. Forza en iyisi :)

Oyunu 2 saatten az oynadıysan iade edebilirsin. Ve dediğin şeyi de yapabilirsin, alış şekline bağlı ama iaden büyük ihtimalle Steam cüzdanına gelir.

Buradan bir iade formu oluşturun ve neden iade ettiğinizi açıkça belirtin.

Hepinize teşekkür ederim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı