Steam'de oyun indirirken elektrik giderse ne olur?

parS066

Hectopat
Daha fazla  
Steam'den oyun indiriyordum ve 31 GB'lik oyunun son 2 GB'si kalmıştı ki elektrikler gitti. İndirme kaldığı yerden devam eder diye düşünmüştüm ama sıfırdan başladı. O kadar bekledim ve şehir dışına çıkacağım, yok mu bunun bir çözü mü?

Sıfırdan başladı derken, Steam ne kadarı indirildi diye baştan hızlı bir indirme gibi tarama yapıyor. O olmasın dediğiniz?

Steam ana dosylarında dowloanding klasörü var. Oradan hangi oyun ise örn CS gonunki 87878787 kodu olsun. Bu kodu mağaza linkideki app/id/KOD kısmından öğrenip o dosyanın o oyuna ait olduğunu anlıyoruz. Daha sonra appmanifest dosyası var her oyunun. Bunu internetten bularak download klasörüne bırakınca rest atarsan geri gelmesi lazım. Gelmez ise çözüm yok, ancak bir daha nasıl bu hataya düşmeyeceğini anlatayım. Oyun 50 GB olsun. Her 5GB'da bir indirmeyi duraklat ve devam et. (5- duraklat devam 10-duraklat devam) Böylece Save kesinleşmiş olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı