Steam'de oyunlar için Türkçe yama nasıl kurulur?

0tac

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Türkçe desteği olmayan oyunlara nasıl Türkçe alt yazı ekleyebilirim? Konu hakkında çok bilgisizim. Detaylı anlatırsanız sevinirim.

Öncelikle Türkçe yaması olmalı sonrası basit, her yamanın kurulumu farklılık gösterebilir. Dikkatli olman gereken şey güvenilir yerlerden indirmek, her yerden yama indirilmez özellikle exe yamalar. Yamayı indirdiğin yerde nasıl kurulacağı anlatılır genelde.

Şu anlık The Walking Dead için istiyorum ama ileride diğer oyunlar için de gerekecek. Hangi siteden indirebilirim? Güvenilir siteler hangileri? Link atarsanız iyi olur.

Çeşitli Türkçe yama sitelerinden indirebilirsiniz.

Bu siteden en son yama indirdiğimde bilgisayar mefta olmuştu onu söyleyeyim.

Şu anlık The Walking Dead için istiyorum ama ileride diğer oyunlar için de gerekecek. Hangi siteden indirebilirim? Güvenilir siteler hangileri? Link atarsanız iyi olur.

Oyunçeviri, Anonymous Çeviri, Animus Projesi, U Crew.

Steam içinde ise böyle bir rehber var fakat ne kadar güvenilir burada ki linkler bilmiyorum hiç denemedim.

Bu siteden en son yama indirdiğimde bilgisayar mefta olmuştu onu söyleyeyim.

Oyunçeviri, Anonymous Çeviri, Animus Projesi, U Crew.

Steam içinde ise böyle bir rehber var fakat ne kadar güvenilir burada ki linkler bilmiyorum hiç denemedim.
Siteler arasından hangisini önerirsiniz? Oyunçeviri'nin yamasını indireyim diyorum güvenilir sanırım. The Walking Dead için yaması vardır değil mi? Bu arada siteye girince güvenli değil uyarısı veriyor TWD kısmında.

Yeni konular

Geri
Yukarı