Steam'de Oyunların Açılmaması

Xarch

Kilopat
Yer
İstanbul
Steam dosyalarını "D" ye attım ve "C" yi formatladım ama oyuna gir dediğimde oyun açılmıyor (Görev yöneticisinde de yok.) ama oyunda gözüküyorum. (Bütün oyunlarda aynısı oluyor.)

Daha önce de böyle bir sorunla karşılaşmıştım ama nasıl olduğunu bilmediğim bir şekilde düzelmişti ama birkaç gün içinde bilgisayar bozuldu. (Açılışta siyah ekran geliyor ve sadece mouse gözüküyordu.) Bende tekrar format atmak zorunda kaldım. (Yine aynı şekilde "C" yi formatladım.) Şimdi de bu sorunu nasıl tekrar çözebileceğimi bilmiyorum, yardım ederseniz çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunları o şekile değilde steam mover aracı ile yapsaydın böyle bir sorunlar karşılaşmayabilirdin.Steam oyunların nerede olduğunu bulamıyor olabilir.

O zaman sisteminde dosyalar çakışmış olabilir sistemine tamamen format at hiç bir şey olmasın ilk günki gibi boş olsun, sonra tekrar yükle.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı