Steam'de para kazanma yöntemleri nelerdir?

Kangal Sucuk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Steam'de nasıl para kazanabilirim bazıları Idle kullanarak yapıyor bunun için hangi oyun gerekli, hangi oyunun kartlarından para kazanırım? Ve hangi oyunun kartları daha çabuk düşer? Bu konu hakkında pek bilgim yok ilk defa yapmayı deneyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pazardan ucuzlayan eşyaları alıp pahalandığında satarak, 2.10 TL'lik oyunları alıp kart kasıp iade ederek, dilenerek, csgo oynayıp düşen itemleri satarak olabilir.

Hocam pek bilgim yok ama "ıtem pazarı"ndan oyun eşyaları vb. satabiliyorsunuz sanırım.

Hocam ben katlama gibisinden bir soru sordum kart düşürüp satma gibi.

Pazardan ucuzlayan eşyaları alıp pahalandığında satarak, 2.10 TL'lik oyunları alıp kart kasıp iade ederek, dilenerek, CS:GO oynayıp düşen itemleri satarak olabilir.

Hocam ben çok farklı bir şey dedim öneriniz için sağ olun ama ben orada idle ile oyundan kart düşürmeyi dedim ama hangi oyunda başarılı olur ve nasıl yapmam gerektiğini bilmediğimi demek istedim.

Bir dönem cevher epey ucuzlamıştı, ben de cevher alıp onu sahip olduğum Witcher gibi pahalı kartlı oyunların hızlandırma paketlerine dönüştürüp kartları ya da direkt paketi satıyordum. Şimdilerde ne kadar kar getirir bilmem ama ben 50 lira ile uzun vadede ( sanırım her gün bir hızlandırıcı yapılabiliyordu.) 70 liraya yakın bir kar sağlamıştım.

Hocam ben çok farklı bir şey dedim öneriniz için sağ olun ama ben orada idle ile oyundan kart düşürmeyi dedim ama hangi oyunda başarılı olur ve nasıl yapmam gerektiğini bilmediğimi demek istedim.

Hocam aynı şeyi söylüyoruz. Ben sadece ek şeyler ekledim. Bahsettiğiniz oyunlara örnek olarak Zup oyunları var. 2.10 TL'ler üstelik bunlar indirimede giriyor ve 1.60 TL'ye kadar ucuzluyor. Idle ile 2 saate yakın süre açık bırakın gelen kartları satın ve oyunuda iade edin.

Bir dönem cevher epey ucuzlamıştı, ben de cevher alıp onu sahip olduğum Witcher gibi pahalı kartlı oyunların hızlandırma paketlerine dönüştürüp kartları ya da direkt paketi satıyordum. Şimdilerde ne kadar kar getirir bilmem ama ben 50 lira ile uzun vadede ( sanırım her gün bir hızlandırıcı yapılabiliyordu.) 70 liraya yakın bir kar sağlamıştım.

Tamam hocam öneriniz için çok teşekkür ederim maalesef Witcher sahibi değilim.

Hocam aynı şeyi söylüyoruz. Ben sadece ek şeyler ekledim. Bahsettiğiniz oyunlara örnek olarak Zup oyunları var. 2.10 TL'ler üstelik bunlar indirimede giriyor ve 1.60 TL'ye kadar ucuzluyor. Idle ile 2 saate yakın süre açık bırakın gelen kartları satın ve oyunuda iade edin.

Tamam hocam çok sağ olun öneriniz için çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı