Çözüldü Steam'de pazar dili farklı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

omerfarukunal01

Hectopat
Yer
ORDU
Daha fazla  
Steam'de dil sorunu yaşıyorum. Steam genel menü dili Türkçe, pazar dili farklı farklı diller oluyor. Yeniden başlatıyorum Steam'i düzeliyor. Ama bir zaman sonra tekrar aynısı oluyor. Karşılaşan var mı veya çözümü bilen? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 12.png
    12.png
    594,3 KB · Görüntüleme: 199
Son düzenleyen: Moderatör:
Steam isminize tiklayin oradan hesap detaylarina girin. Sol taraftan da dil seceneklerine tiklayin ve istediginiz dili secip kaydedin. Direkt baglanti bu olmasi gerekiyor.

Bu arada, sorunu tarayicidan girerken mi yasiyorsunuz yoksa direkt Steam'den girerken mi? steamde yaşıyorum. pazar da birşey satıcakken pazar dili değişik oluyor fotoğraftaki gibi

Steam'de dil sorunu yaşıyorum. Steam genel menü dili Türkçe, pazar dili farklı farklı diller oluyor. Yeniden başlatıyorum Steam'i düzeliyor. Ama bir zaman sonra tekrar aynısı oluyor. Karşılaşan var mı veya çözümü bilen? Şimdiden teşekkürler.
Tarayıcıdan dili değiştikten sonra Steam hesabımın oturumunu aç kapa yaptıktan sonra düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı