Steam'de profil düzenleme

Kenntacho

Hectopat
Yer
Random.
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Bazı Steam profillerinin çok güzel göründüğünü gördüm.

Mesela bilgisayar özellikleri, kare kutuda farklı yazı stilleri gibi.

Kendi Steam profilimi de bu şekillerde düzenlemek istiyorum.

Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı?

Öncelikle o kare kutuyu almanız için Steam'da 10 seviye olmanız gerek. 10 seviye olursanız, o kare kutuya istediğiniz şeyi yazabilirsiniz. Her 10 seviyede bir de onlardan 1 tane daha ekleyebilirsiniz. Örnek olarak benimki, çizim vitrini, özel bilgi kutusu, ekran görüntüsü vitrini diye gidiyor.

Onların yapıldığı siteler var, hazır görselleri sana hazırlıyor sen Steam Çizim'e yükleyip profilinde gösteriyorsun. Steam Levelin Biraz fazla olması lazım.

Açıkçası ben de bu aralar Steam profilimi geliştirmeye merak saldım. Çizim vitrini vs. ile güzelleştirmeye çalışıyorum. Eğer çizim vitrini ile arkaplanı uyumlu yaparsan gerçekten güzel durduğunu söyleyebilirim. Bunun için internet siteleri ve YouTube rehber videoları var.

O istediklerinizi özelden yardım ile yapmanız yasaktır. Bu yüzden yardımcı olacak kişi nasıl yapıldıklarını buraya yazmalı. Kolay gelsin, iyi sosyaller.
Anladım. Teşekkür ederim bilgilendirme için. Yasak olduğunu bilmiyordum. Konumu düzenleyip buradan yardım isteyeceğim.
Öncelikle o kare kutuyu almanız için Steam'da 10 seviye olmanız gerek. 10 seviye olursanız, o kare kutuya istediğiniz şeyi yazabilirsiniz. Her 10 seviyede bir de onlardan 1 tane daha ekleyebilirsiniz. Örnek olarak benimki, çizim vitrini, özel bilgi kutusu, ekran görüntüsü vitrini diye gidiyor.
Anladım. Şuan ki Steam seviyem 14 Level. Level kasmak için tam ne yapılması gerektiğini bilmiyorum. Oyunlardan düşen kartları tamamlıyorum bazen onlar veriyor seviye. Sanırım anladığım kadarıyla seviyem tam istediğim görünüm için yeterli olmayacak.
Öncelikle Steam seviyeniz nedir öğrenebilir miyim?

Ve beğendiğiniz ve istediğiniz bir örnek profil atarsanız sevinirim.
14 Level'ım şuan. Bir arkadaşlarıma bakıp örnek profil göndereceğim.
Onların yapıldığı siteler var, hazır görselleri sana hazırlıyor sen Steam Çizim'e yükleyip profilinde gösteriyorsun. Steam Levelin Biraz fazla olması lazım.
O çizim olaylarını tam bilmiyorum. Nasıl yapacağımı nasıl kullanacağımı. O yüzden yardım almak istemiştim.
İnternete şekilli nick yazarak istediğin fontu bulup yazını yazarsın. Kopyala yapıştırla. Güzel bulduğum profildeki yazıları kopyala yapıştır yapıyorum direkt.
Ben yanlış anlattım sanırım. Böyle kutu içerisinde örnek veriyorum; S E C O N D F L O W falan yazıyor. Her biri tek kutu içerisinde. Fakat yapmayı bilmiyorum. Bir kaç gündür Steam'i kurcaladım fakat sadece tek bir vitrin çıkıyor bende. Onu da diğer arkadaş söylemiş. Steam seviyem yetmediği için ekleyemiyorum sanırım.
Açıkçası ben de bu aralar Steam profilimi geliştirmeye merak saldım. Çizim vitrini vs. ile güzelleştirmeye çalışıyorum. Eğer çizim vitrini ile arkaplanı uyumlu yaparsan gerçekten güzel durduğunu söyleyebilirim. Bunun için internet siteleri ve YouTube rehber videoları var.
Anladım hocam. Teşekkür ederim bilgiler için. Arkadaşlarında yazdıklarıyla beraber bir araştırma yapacağım. Level'ım şuan düşük. Hızlı şekilde nasıl yükseltirim önce onu bir bulayım. Yada tavsiyeniz varsa açığım.

Anladım. Şuan ki Steam seviyem 14 Level. Level kasmak için tam ne yapılması gerektiğini bilmiyorum. Oyunlardan düşen kartları tamamlıyorum bazen onlar veriyor seviye. Sanırım anladığım kadarıyla seviyem tam istediğim görünüm için yeterli olmayacak.
Hızlı bir şekilde seviye kasmak için Steam'da Level Botları var. Ya da şu siteden yapmadığınız rozetleri bulup en ucuz şekilde rozeti hangi oyunda yapabileceğinizi bulup yapabilirsiniz. Ben bu siteden yapıyorum. 64 seviyeyim. Benim gibi 64 seviye olursanız 6 tane vitrininiz olur. Steam Yılbaşı indiriminde de illaki bir etkinlik gelecek. O etkinlikte de seviye kasabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı