Steam'de Rehber oluşturulamıyor

KriyusHeta

Decapat
Makaleler
2
Yer
Olympos. Ara sıra Hasbahçe'deyim.
Daha fazla  
Öncelikle selamlar, umarım iyisinizdir.

Sorunum kısaca Steam'de rehber yaratamama. İlk başta rehberin ilk sayfasında bulunan maddeleri rahatlıkla doldurabiliyorum (dil, başlık, açıklama, kategori, kapak fotoğrafı). Ancak daha sonrasında devam et dediğimde ise altta bulunan hatayı alıyorum. Web sitesinden, telefondan ve başka bir oyundan denedim. Rehberini yapmak istediğim oyundan değil yani sorun. Normalde yaklaşık 1 ay önce yaşamıştım bu sorunu ancak biraz ara vereyim dedim belki kendi kendine çözülür demiştim ancak bir şeyler yapmam gerektiğini anladım. Bu konu hakkında ne yapabilirim?

Ek olarak sistemim: -4 GB RAM.
-AMD Radeon R5 M330 ekran kartı.
-AMD A8 işlemci.

Ekran görüntüsü 28-07-2022 19.29.23.png

Yok hocam her iki oyun hesabımda mevcut birisini 18 birisini 29 saat yakın oynadım.

En mantıklısı Destek ile iletişime geçmeniz olur. Muhtemelen hesabınızın bazı verilerini güncelleyip tekrar denemenizi isteyeceklerdir. Ben de oyun hediye edemiyordum ve Destekle iletişime geçip sorunu çözmüştüm. Sizin zaten her platformda aynı hatayı veriyormuş. Yüksek ihtimal hesaptaki bir sorundandır.

En mantıklısı destek ile iletişime geçmeniz olur. Muhtemelen hesabınızın bazı verilerini güncelleyip tekrar denemenizi isteyeceklerdir. Ben de oyun hediye edemiyordum ve destekle iletişime geçip sorunu çözmüştüm. Sizin zaten her platformda aynı hatayı veriyormuş. Yüksek ihtimal hesaptaki bir sorundandır.

Tamamdır teşekkür ederim yanıtlarınız için bir destek ile şansımı deneyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı