Steam'de satılan bıçağın parası gelmedi

Steam'de kapsül olayını duyunca gaza gelip 610 TL'ye bıçağı sattım. Bıçak satıldı ama para yok hala. Para gelir değil mi?

Sanırım satıldıdan kastınız envanterden sat tuşuna bastığınız da gitmesi. Öyle yaptığınızda anında satılmıyor pazara gönderiyor uygun fiyata satıyorsanız alan rastgele kişi alırken sizin ürününüzü alıyor. Eğer uyguna değilse bıçak fiyatı biraz zor gider ama gideceğini düşünüyorum eğer uçmadıysanız. Eğer direkt sattıysan bıçağı yani o pazara ekleme falan değil de direkt sattıysan parası illaki gelir.
Sanırım satıldıdan kastınız envanterden sat tuşuna bastığınız da gitmesi. Öyle yaptığınızda anında satılmıyor pazara gönderiyor uygun fiyata satıyorsanız alan rastgele kişi alırken sizin ürününüzü alıyor. Eğer uyguna değilse bıçak fiyatı biraz zor gider ama gideceğini düşünüyorum eğer uçmadıysanız. Eğer direkt sattıysan bıçağı yani o pazara ekleme falan değil de direkt sattıysan parası illaki gelir.

Ben geçenlerde 3 liradan 30-40 tane kasa koymuştum anında gidiyor ucuza koyuyorum diye parası da anında gelmişti.

Hocam şimdi geldi bıçağın parasıyla 270 e yakın kapsül aldım

2 TL'ye alınıyor 2.08 TL'ye zor satılıyor. Zaten Steam çökük, kim uğraşacak. :D
İlerde en az 5 olma ihtimali çok yüksek yukarda da arkadaşın dediği gibi eğer sabırlı olup stoklarsam 15 tl ye satıp 3000 tl bile kazanabilirim yani ne kadar bekletirsem o kadar kazanma ihtimalim artar size tavsiyem indirin bitmeden alın

Yeni konular

Geri
Yukarı