Steam'de sonbahar indiriminde oyun önerisi

Saints Row the Third (şu an indirimde)
Saints Row 4 (şu an indirimde)
Sleeping dogs Definitive Edition
Black Mesa (Half-Life 1 remake)
Just Cause 2
Fallout New Vegas (şiddetle tavsiye edilir)
Max Payne 1-2
Prince of Persia: Warrior within (şiddetle tavsiye edilir)
Dsihonored
Thief
Postal 2
F. E. A. R. Serisi
Metro 2033 / last light
Bunları önerebilirim, bunların hepsini oynadım ve gayet iyi oyunlar ve fiyatları gayet ucuz indirim zamanında. Sanırım buradaki en pahalı oyun Black Mesa, 20TL civarında diye hatırlıyorum. Listede de yazdığım gibi Fallout New Vegas'ı ve Prince of Persia Ww'yi şiddetle tavsiye ederim. Fallout sizi en az 50-60 belki de daha fazla saat idare eder.

Hocam Saints Row 4'ü önermeseydiniz keşke 3'ün resmen birebir aynısı :D

Hocam Saints Row 4'ü önermeseydiniz keşke 3'ün resmen birebir aynısı :D

Evet Mekanik olarak çok benzer ama Hikaye açısından farklılar, ikisinde de boş boş takılırsanız aynı gelebilir ( belki de gelmez, 4'ün mekanikleri ayrı bir güzel ) ama hikayeye dalarsanız farklar açık açık ortaya çıkar. Yani en azından bende öyle oldu, iki oyuna da aynıymış gibi bakamıyorum.

Evet mekanik olarak çok benzer ama hikaye açısından farklılar, ikisinde de boş boş takılırsanız aynı gelebilir ( belki de gelmez, 4'ün mekanikleri ayrı bir güzel ) ama hikayeye dalarsanız farklar açık açık ortaya çıkar. Yani en azından bende öyle oldu, iki oyuna da aynıymış gibi bakamıyorum.

Hocam 2. oyunu oynarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Saints Row serisinin en iyi oyunudur bence.

Sisteminiz yeter mi bilmediğim için başka bir oyun yazdım. Sleeping Dogs GTA gibi bir oyundur.
Sleeping dogs kaldırıyormuş benim pc
GTA'nın Uzak Doğu versiyonu ama Sleeping Dogs'un dövüş sistemi ayrı bir güzeldir. Şahsen sırf yumruk yumruğa dövüşler için bile indirip oynadığım oluyor arada sırada. Dövüş esnasında çevredeki nesnelerden yararlanmak zevkli.
hmm anladım bakarım bi ara

Geri
Yukarı