Steam'de The Witcher 3 ne zaman indirime girer?

İhsanYen

Femtopat
Yer
İzmir
Hayatımda hiç Witcher serisi oynamadım ve oynayacak oyun bulamadığım için oyunu satın almak istiyorum. Geçenlerde yaklaşık 30 TL'ydi ve CS:GO skinlerimi satıp almak istedim. Steam Guard sağ olsun bekletme süresi verdi ve buuuum, indirim bitti. Ne zaman indirime girer bilen var mı acaba?

Hayatımda hiç Witcher serisi oynamadım ve oynayacak oyun bulamadığım için oyunu satın almak istiyorum. Geçenlerde yaklaşık 30 TL'ydi ve CS:GO skinlerimi satıp almak istedim. Steam Guard sağ olsun bekletme süresi verdi ve buuuum, indirim bitti. Ne zaman indirime girer bilen var mı acaba?

Bende almak istiyordum hatta RDR 2 almayı da düşündüm ama dedimki Cyberpunk 2077 geliyor bende hiç oyun almayacağım ve para biriktireceğim.

Cadılar bayramında kesin girer.
Gamepass ile oynamak daha mantıklı. Hem sadece Witcher 3 ile sınırlı kalmazsın başka oyunları da oynayabilirsin.
O PC gamepasste yok

Cadılar bayramında kesin girer.

O PC gamepasste yok
tahmini bi tarih verebilirmisiniz acaba? Bu tür uygulamalarda tam gün değil bazen daha önceden de indirime girebileceğini duymuştum. Beklemekten sıkıldım ve hevesimin kaçmasından korkuyorum. Uzun bi süre gta v i beklediğim için oyuna girdiğim zaman hevesim kaçmıştı ve bidaha girmedim oyuna

Geri
Yukarı