Çözüldü Steam'de yüklü olan Rocket Leauge Epic Games'te nasıl doğrulanır?

• Konuyu başlatan Frik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 3B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Frik

Hectopat
Makaleler
2
Rocket Leauge Steam'de yüklü zaten ben Epic Games'ten bir daha yüklemeden açabilmek istiyorum fakat oyun yüklü değil gözüküyor. Bir şekilde oyun dosyalarını doğrulayabilir miyim? Örneğin R6'yı Steam'den yüklemiştim fakat bir daha yüklemeden Ubisoft Connect'ten de açabiliyordum.

Çözüm
Teşekkür ederim cevabınız için fakat alan gitmesin diye böyle yapmak istiyorum belirttiğiniz gibi.
Hocam sizin için şimdi denedim, ilk önce Steam üzerinde kurulu olan "rocketleague" klasörünün ismini değiştirin (rocketleague1 gibi), Epic Games`ten kurulumu "SteamLibrary -> steamapps -> common" dizine başlatın. Klasör oluştuktan sonra Epic Games`i tamamen kapatın, ismini değiştirdiğiniz klasörün içindeki dosyaları yeni oluşan klasörün içine yapıştırın. Epic Games`te doğrulama yapacak, Steam`den direk başlatılıyor. Diğer klasörü de silebilirsiniz.
1614676381505.png
Epic Games üzerinden yüklemeyi başlatın, dosyaların bir kısmı oluştuktan sonra durdurun ve Epic Games`i tamamen kapatın. Steam`de yüklü olan Rocket Leauge dosyalarını kopyalayın, Epic Games`in oluşturduğu klasörün içine yapıştırın. Bu şekilde doğrulamıştım ben, eksik dosyalar olabiliyor indirirsiniz. Alan gitmesin diyorsanız onun hakkında bir fikrim yok.

Epic Games üzerinden yüklemeyi başlatın, dosyaların bir kısmı oluştuktan sonra durdurun ve Epic Games`i tamamen kapatın. Steam`de yüklü olan Rocket Leauge dosyalarını kopyalayın, Epic Games`in oluşturduğu klasörün içine yapıştırın. Bu şekilde doğrulamıştım ben, eksik dosyalar olabiliyor indirirsiniz. Alan gitmesin diyorsanız onun hakkında bir fikrim yok.
Teşekkür ederim cevabınız için fakat alan gitmesin diye böyle yapmak istiyorum belirttiğiniz gibi.

Hocam sizin için şimdi denedim, ilk önce Steam üzerinde kurulu olan "rocketleague" klasörünün ismini değiştirin (rocketleague1 gibi), Epic Games`ten kurulumu "SteamLibrary -> steamapps -> common" dizine başlatın. Klasör oluştuktan sonra Epic Games`i tamamen kapatın, ismini değiştirdiğiniz klasörün içindeki dosyaları yeni oluşan klasörün içine yapıştırın. Epic Games`te doğrulama yapacak, Steam`den direk başlatılıyor. Diğer klasörü de silebilirsiniz.
1614676381505.png

Çözüm
Eki Görüntüle 902529
Hocam dosyaları oraya kopyalayım mı yapıştırayım mı?

Hocam dosyaları oraya kopyalayım mı yapıştırayım mı?
İsmini değiştirdiğiniz klasörün içindekileri kopyalayıp Epic Games`in oluşturduğu klasörün içine yapıştırın, dersim başladığı için hızlı hızlı yazdım, anlatamadım sanırım.
**
Hocam şimdi fark ettim, iki platformdan ayrı hesaplar ile başlatamıyorsunuz, bu şekilde yaptığınızda Steam`den de Epic Games hesabınız üzerinden başlatıyor, aradığınız bu değil ise çözümü kaldırın. Steam`den dosyaları doğrulayınca da nereden başlatırsanız başlatın Steam üzerinden başlatıyor. Hangisinden girmek isterseniz dosyaları doğrulamanız gerekiyor, biraz zahmetli ama başka bir çözüm bulamadım. @Frik

Son düzenleme:

Geri
Yukarı