Steam'deki bakiyeyi ByNoGame'e aktarmak

Miralay000

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
650 liraya uygun fiyatlı bir skin alacağım CS:GO için ByNoGame'den ancak bunu yapabilmem için Steam'de bulunan envanterimden birkaç skin satmam gerek ve bu benim Steam bakiyeme gelecek bunu ByNoGame hesabına nasıl aktarabilirim? Oyun alıp iade etsem kartıma iade edebilir miyim?

650 liraya uygun fiyatlı bir skin alacağım CS:GO için ByNoGame'den ancak bunu yapabilmem için Steam'de bulunan envanterimden birkaç skin satmam gerek ve bu benim Steam bakiyeme gelecek bunu ByNoGame hesabına nasıl aktarabilirim? Oyun alıp iade etsem kartıma iade edebilir miyim?

Envanterindeki skinleri ByNoGame'e satıp oradanda eksik kalan bakiyeyi kartından eklersin. Alabilirsin.

Bu yöntem zarar ettirmiyor mu ByNoGame kesinti alıyor diye biliyorum bayağı.

ByNoGame'e satarsan tabii zarar edeceksin. (ama hızlı para gelir) dükkana satışa koy kendi verdiğin bir paraya. Satılmasını bekle ya da Steam bakiyene çevirip çok daha az zararla insanlara oyun gönder. İndirimli oyun satabilirsin. 250'ye olan oyunu adamlar 220 sana gönderir 30 TL zararla hesabına geçer. ByNoGame'de 270 TL'lik AK-47 skinime 106 TL fiyat biçmişlerdi. 😅

Geri
Yukarı