Steam'deki durmak bitmeyen zamlar

Tugr2064

Decipat
Daha fazla  
Microsoft ve daha birçok yapımcı bugün zam yaptı. Belki yarın Rockstar yapacak diyorlar. Ne düşünüyorsunuz, halimiz ne olacak?

Orijinal oyun almak için yediğimizden içtiğimizden kısacağımız hallere doğru gidiyoruz. Bu zamlar TL açısından bakılınca insafsızca gelebilir ancak bu zamana kadar eski fiyatları tutmaları bile kral hareketti.

Ubisoft zam yaptıktan sonra herkes yeter artık dedi. Şu son 3-4 günde de inanılmaz bir zam furyası var. Üzmüyor değil ama yapacak bir şey yok. Ekonomi belli satıcıların kazandıkları belli, normal karşılıyorum.

Yapacak bir şey yok. İnsanlar özellikle Türkiye mağazasına girip alışveriş yapmaya, bu grubun sayısı giderek artmaya başlamıştı. Zaten neredeyse 3 yıl boyunca doğru düzgün kur güncellemesi yapmamıştı Steam.

Elalemin komşusunun çimlerini biçip oyun alabildiği 2023 yılında bilgisayar sahibi olmayı geçtim, oyun satın almanın bile lüks haline gelmesi çok üzücü.

Steam hesabımda 500'e yakın oyun var. Zamanında herkese ne varsa çekin dedim. Acele etmeye gerek yok dediler.. Geleceği gördüğüm tek konu. Halimiz perişan

Şu oyunun fiyat değişimine bakın 12 TL'den 250 TL'ye şaka gibi.

İndirimli fiyata bakarsan tabii ki 20 kat zam gelmiş gibi görürsün. İndirimsiz fiyata bakmalısın.

Witcher 13 TL'ye kadar düştü. Alamayan da almasın yani.. Tövbe.

Yeni konular

Geri
Yukarı