Steam'deki durmak bitmeyen zamlar

Hocam hiç ori key var mı?
Ori zaten 10TL hocam.
Ha 2.oyunu soruyorsanız onda da yok. Maalesef Microsoft'ta pek key dağıtan bir firma değil. Adamlar milleti Game Pass'e çekmeye çalışıyorken Steam key satmazlar zaten.

Siz söylemeyin cezası varsa ben yiyim sorun değil :D Hepsiburada haricindeki diğer sitelerde baktım ancak göremedim. Trendyol'dan da taksitle alınabiliyor mu?

Perdigital olan. Gerisi hikaye. Direkt otomatik kod geliyor ödeme sonrası. Kod atılmasını bekleme derdi yok :) Yalnız günlük 750TL kod alma sınırı var. Üstünü almak için ertesi günü beklersiniz. 800TL alabilmek için beklemek zorunda kalmıştım. 750 artı 50TL olarak alabildim.

Son düzenleme:
Düşene bi tekmede bizim halkımız atar;
"BLA BLA BLA ŞEYİNE ZAM GELDİ"
"HÜLOOO ÇOK BİLE DAYANDILAR HÜLOOOOOOO LOYNN LYON BİZİM EGONOMİMİZİ ADAMLAR ÇEGMEK ZORUNDA MI HÜLOO"
Sanki şirketler babalarının malı senelerdir Arjanitini çekiyorlar azcık da bizi çeksinler.
Az koyun tepkinizi bu şirketler babanızın malı değil karları cebinize girmeyecek.
Hala en ucuz biz alıyoruz zaten dolar 20 olmasına rağmen adamlar en fazla 10 TL alıyor satış yapabilmek için ki adamların umurunda değil. Yani niye bu kadar negatif yorumlar yapıyorsunuz anlamıyorum insanlar düşüncesini belirtmişler haklılarda.

Perdigital olan. Gerisi hikaye. Direkt otomatik kod geliyor ödeme sonrası. Kod atılmasını bekleme derdi yok :)
Teşekkür ederim. Keşke daha önce bilseydim, yada araştırsaydım. Karta bu ay çok yüklendim. Birkaç tane almak istediğim oyun kaldı umarım zamlanmazlar. :D

Teşekkür ederim. Keşke daha önce bilseydim, ya da araştırsaydım. Karta bu ay çok yüklendim. Birkaç tane almak istediğim oyun kaldı umarım zamlanmazlar. :D
Valla ben de ilk kez böyle bir yönteme başvurdum ve aşırı memnun kaldım. Cepten birden para çıkmamış oluyor. Sadece pahalı ve büyük yapımlar için tercih edilir. Hogwarts peşin almam biraz zordu çünkü. Bir önceki siteleri saydığınız yorumu düzenleyerek o site isimlerini kaldırın. Sorun olmasın. Gereken bilgiyi aldınız çünkü :D

Ori zaten 10TL hocam.
Ha 2.oyunu soruyorsanız onda da yok. Maalesef Microsoft'ta pek key dağıtan bir firma değil. Adamlar milleti Game Pass'e çekmeye çalışıyorken Steam key satmazlar zaten.

Yok hocam yeni zamlanandan bahsediyorum.

Ori zaten 10TL hocam.

Peki hocam hiç Minecraft story modenin Steam key halini bulabileceğim bir yer var mı?

Vallahi ben de ilk kez böyle bir yönteme başvurdum ve aşırı memnun kaldım. Cepten birden para çıkmamış oluyor. Sadece pahalı ve büyük yapımlar için tercih edilir. Hogwarts peşin almam biraz zordu çünkü. Bir önceki siteleri saydığınız yorumu düzenleyerek o site isimlerini kaldırın. Sorun olmasın. Gereken bilgiyi aldınız çünkü :D

Şahsen Harry Potter serisini seven biri olarak bende almak isterdim ama çoğu yayıncı hemen almayın bir oyuna bakalım gibisinden çok konuştu. Bir Cyberpunk 2077 vakası daha çıkmasın diyerekten oyuna ilişmiyorum :D

Şahsen Harry Potter serisini seven biri olarak bende almak isterdim ama çoğu yayıncı hemen almayın bir oyuna bakalım gibisinden çok konuştu. Bir Cyberpunk 2077 vakası daha çıkmasın diyerekten oyuna ilişmiyorum :D
Bende bekliyorum aynı şekil optimizasyon sıkıntıları, oyunun söylenen gibi çıkmaması (içerik anlamında), buglar olabilecek şeyler o yüzden biraz beklemekte fayda var

Geri
Yukarı