Steam'deki eski Origin hesabı kaldırıp yenisini ekleme

stmert

Kilopat
Daha fazla  
Steam, Origin ile ilk anlaştığında eski Origin hesabımı bağlamıştım Steam'de fakat o hesabım ban yedi ve şu an Steam'de FIFA'yı açtığım zaman yeni Origin değil de eski ban yiyen Origin hesabıma yönlendiriyor. Direkt bu sorunu nasıl çözebilirim? Steam'den eski bağlantılı Origin hesabımı kaldırıp yenisini nasıl eklerim?

Aynı sorun bende de var. Ve ban hakkında adam gibi bilgi bile vermiyolar.
Bilgisayarımda mikro makro herneyse o bile yok. Hiç bir hile yok.
Ara ara yayın bile açıyordum. Hani sebep olarak küfür falan etmişsin deseler. Diyeceğim ki etmişimdir ama hesabınız hileye karışmış diyiyorlar. Ve 2 3 haftadır hesap değiştiremediğim için oynuyamıyorum da!

Ara ara yayın bile açıyordum. Hani sebep olarak küfür falan etmişsin deseler. Diyeceğim ki etmişimdir ama hesabınız hileye karışmış diyiyorlar. Ve 2 3 haftadır hesap değiştiremediğim için oynuyamıyorum da!
Tek çözüm oyunu iade edip yeni hesap açıp o hesaba oyunu hediye etmek.Ben bu şekilde düzelttim.Onun dışında ilgilenmiyorlar.

Aynı sorun bende de var. Daha ilk günümdü 12 saat falan oynadım, bir test alanına girdim çıktığım an sandım internetim gitmiş, meğer ban atmışlar. Ne hack kullanmışım, ne de küfür. Nasıl olabiliyor bu?

Bu sorunun çözümü yok mu? Ben kuzenımın Origin hesabını açmadıgım halde kafasına göre o hesaba bağlandı. Kendı Origin hesabıma geçme şansım yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı