Steam'deki GTA 5'e Rockstar Games Hesabı ile girmek

GorkemBugraT

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar ben Steam'den GTA 5 Satın aldım. ve daha sonra yükledim bilgisayarıma biraz oynayıp arkadaşıma sattım. Bilgisayarda hala yüklü GTA 5 ve Rockstar Games den arkadaş hesap verdi fakat rockstar games hesabını nereye yazıcaz indirmiş oldugum GTA 5 e yazma gibi imkan var mıdır tıkladığımda steam açılıyor hesabı girin diyor. Nasıl rockstar games e bağlıyacağız?
Teşekkürler.
Yazım yanlışım varsa kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar ben Steam'den GTA 5 Satın aldım. ve daha sonra yükledim bilgisayarıma biraz oynayıp arkadaşıma sattım. Bilgisayarda hala yüklü GTA 5 ve Rockstar Games den arkadaş hesap verdi fakat rockstar games hesabını nereye yazıcaz indirmiş oldugum GTA 5 e yazma gibi imkan var mıdır tıkladığımda steam açılıyor hesabı girin diyor. Nasıl rockstar games e bağlıyacağız?
Teşekkürler.
Yazım yanlışım varsa kusura bakmayın.
Bildiğim kadarıyla aynı sürümü kullanamazsın. Sendeki sürümü silip Rockstar Games'den tekrar indirmen lazım. Buradaki videoyu inceleyebilirsin.

Tamamda çok fazla internet gidiyor. Bi yolu yokmu yav 60 gb az değil internet çok yavaşlıyor.
Bu söyleyeceğim yöntem çalışır mı hiç bilmiyorum. Bir denemeniz lazım. Videodaki giib indirme işlemine başlayın ve indirme işlemini durdurun. Elinizdeki mevcut GTA dosyalarını C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V konumuna kopyalayın ve İndirme işlemini devam ettirin.
Eğer bu yöntem çalışmazsa İndirme programını hiç açmadan elinizdeki GTA dosyalarını C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V hedefine kopyalayın ve indirmeyi öyle başlatın. Bu da olmazsa kopyaladığınız dosyaları silmeden aşağıda vereceğim dosya doğrulamayı gerçekleştirin.

Antvirüs vb. malware araçlarını kaldırın.
CMD açıp şunları uygulayın:
cd c:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V yazıp enter'a basın. (*Başka bir dosya yolunda yüklü ise ona göre c: 'den sonrasını değiştirin)
Ardından alttakini yazın.
GTAVLauncher.exe -verify -noChunkedDownload enter'a basıp bekleyin.
Bir indirme başlayacak onun bitmesini bekleyin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı