Steam'deki indirimlerde alacağım oyunlara hangi oyunları eklemeliyim?

Arkadaşlar bu oyunlara ek olarak istek listemde Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Red Dead Redemption 2 Mount & Blade II: BannerlorD call of duty®: Wwıı Call of Duty®: Advanced Warfare - Gold Edition Call of Duty®: Infinite Warfare ve Assassin's Creed serisi Need for Speed serisi buna ek olarak GTA 4 ve BeamNG Drive alacağım başka oyun önerebilir misiniz?

Kanka millet Cyberpunk ne kadar buglar tarafından kötülensede ilk çıktığı kadar kötü değil benim oyunda 84 saatim var ve her şeyi yaptım hikayesi tatmin edici şehrin atmosferi helede.

Arkadaşlar bu oyunlara ek olarak istek listemde Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Red Dead Redemption 2 Mount & Blade II: BannerlorD call of duty®: Wwıı Call of Duty®: Advanced Warfare - Gold Edition Call of Duty®: Infinite Warfare ve Assassin's Creed serisi Need for Speed serisi buna ek olarak GTA 4 ve BeamNG Drive alacağım başka oyun önerebilir misiniz?

NFS Heat almanı önermem Prime 13-14 Temmuz'da sanırım ücretsiz verecek arkadaşların ile oynayacaksan heat al yoksa pay back kadar iyi değil hikayesi bana göre pay backin o görevleri heata bakarak iyiydi.

Ben Cyberpunk gibi grafikli oyunları sevmiyorum benim gözüme güzel gelen grafik oyunlara göre örnek verecek olursam Red Dead Redemption The Witcher 3 Assassin's Creed Odyssey'ya kısacası cyberpunka alışamadım.

Oynamadıysan Just Cause 2 veya Just Cause 3 oynayabilirsin bunlarda çok güzel oyundur. Ek olarak Far Cry 3, The Forest (arkadaşınız varsa)

Hepsi bende var hocam.

Geri
Yukarı