Steam'deki need for speed™ koleksiyonu alınır mı?

Ardq_x

Hectopat
Need for speed™ heati alacaktım fakat o koleksiyonu gördüm hot pursuit Remastered ve heati 100TL'ye veriyor sizce onu almak mı 70TL'ye sadece heat mi?

Bence hiçbiri, NFS Heat Forza kadar sarmıyor hem de açık dünya falan değil bildiğin hikaye. Hem de 150TL'ye 1 yıllık EA Play alın derim. İçinde bir sürü oyun var, FIFA Battlefield, Need for Speed vs. oynarsınız.

Hot pursuit Remastered'in yolları hep otobandan ibaret. Herhangi bir açık dünyası yok. Yine siz bilirsiniz ama bana kalırsa Heat varken değmez.
Bir ara oynamıştım ama sevmedim.

Need for speed™ heati alacaktım fakat o koleksiyonu gördüm hot pursuit Remastered ve heati 100TL'ye veriyor sizce onu almak mı 70TL'ye sadece heat mi?
Hot Pursuit Remastered değmez, EA play bedava verdi oynamıyorum, o derece sıkıcı ve yavan. Fakat Heat parasını hak ediyor.

Sokak yarışı seviyorsan sadece heat. Sokak yarışı ve otoban yarışı seviyorsan ikisi de. Otoban yarışı seviyorsan sadece hot pursuit al.

Bence hiçbiri, NFS Heat Forza kadar sarmıyor hem de açık dünya falan değil bildiğin hikaye. Hem de 150TL'ye 1 yıllık EA Play alın derim. İçinde bir sürü oyun var, FIFA Battlefield, Need for Speed vs. oynarsınız.
Açık dünya da var, yarışlara gezerek giriyorsun. Ben NFS Undercover oynuyorum, onda da öyle. Ama NFS Underground 1 öyle değil. Sadece yarış var.

Geri
Yukarı