Steam'deki oyunlar kendi kendine silindi

Bertug Tosun

Hectopat
Daha fazla  
Bugün sabah aile paylaşımı ile oyun oynuyordum hiçbir sıkıntı yoktu, 5-6 tane de oyun yüklüydü. Ancak bir ara elektrik gitti ve sistem kapandı, 30 dakika önce PC'yi açtığımda hem aile paylaşımı gitmiş hem de 2 tane oyunum silinmiş ayrıca Kaspersky ve Windows Defender açılmış. Arkadışıma sorduğum zaman bana aile paylaşımının halen açık olduğunu söyledi. PC'yi yeniden başlattım, Steam'e çık gir yaptım halen düzelmedi. Çözen veya önceden yaşamış olan var mı?

Hard diskinizde dosyalar duruyor mu?

1623363851637.png

Gmod silinmişti mesela ama dosyaları duruyor.
Windows 10 depolama ayarlarında akıllı depolama açık ise kapatınız.

Kapalı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doğrulama yapabiliyor musunuz?

Hayır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Doğrulama yapabiliyor musunuz?

Ancak dosyalardan oyuna girebiliyorum göründüğü gibi. Ama Steam'de doğrulama çıkmıyor.

Oyun halen yüklü.

Son düzenleme:
Aynı yere yükleme başlatın, yüklemeden önce doğrulama yapacak ve yüklemeden düzelecek.

Aile kütüphanesi ne olacak peki, Steam desteğe yazsam yardım ederler mi?
Arkadaşımın hesabına girip kendi ismimi silip geri ekledim ve düzeldi. Yardım etmeye ve edenlere teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı