Steam'deki pazar bekletmesi nasıl kaldırılır?

quilept

Yoctopat
Daha fazla  
Ben pazarda bir şey satmaya çalışırken bana çoğunlukla "Pazar listelemeleri 15 gün bekletilecektir 7 gündür Steam Guard'ı kullanmıyorsunuz" diyor Steam Guard'ı bir şekilde kullanmaya çalıştım fakat hala bunu söylüyor. Ben mi kullanmayı bilmiyorum anlamadım. Bir de arada bir bu uyarıyı vermeden pazarda itemlerim listeleniyor ve satılıyor. Benim her satışımda 15 gün beklemem mi lazım anlamadım. Biraz bilgisizim bu konuda. Steam guard nasıl çalışıyor anlamadım gitti. Yani anlayacağınız yardıma muhtacım.

Dosya Ekleri

• aaaaaaaaaaaaaaaa.png
    aaaaaaaaaaaaaaaa.png
    148,2 KB · Görüntüleme: 198
  • iştebu.png
    iştebu.png
    93,1 KB · Görüntüleme: 198
Hocam telefona Steam yükleyip giriş yapıyorsunuz. Steam Guard açıyorsunuz. Sonra 15 gün bekliyeceksiniz. Bilfiğim kadarıyla 15 gün geçince yazı kalkıyor. Bende öyle oldu.

Ben pazarda bir şey satmaya çalışırken bana çoğunlukla "Pazar listelemeleri 15 gün bekletilecektir 7 gündür Steam Guard'ı kullanmıyorsunuz" diyor Steam Guard'ı bir şekilde kullanmaya çalıştım fakat hala bunu söylüyor. Ben mi kullanmayı bilmiyorum anlamadım. Bir de arada bir bu uyarıyı vermeden pazarda itemlerim listeleniyor ve satılıyor. Benim her satışımda 15 gün beklemem mi lazım anlamadım. Biraz bilgisizim bu konuda. Steam guard nasıl çalışıyor anlamadım gitti. Yani anlayacağınız yardıma muhtacım.
Steam guard yaptıktan sonra 7 gün beklemen gerekiyor. 7 Gün bekledikten sonra artık beklemeksizin itemlerini satabilirsin.

Yüklediginiz görselde ne yapmaniz gerektigini yazmislar. Mobil dogrulayici 7 gün boyunca etkin olmasi lazim. Steam Guard'i e-posta üzerinden kullanirsaniz kisitlamaya takilirsiniz. Ayriyeten mobil dogrulayiciyi 7 gün sonra kaldirirsaniz tekrar kisitlanir.

Yeni konular

Geri
Yukarı