Çözüldü Steam'deki Rocket League hesabını Epic'e Games'e aktarma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ensar_Engin

Kilopat
Daha fazla  
Benim Steam'de Rocket League var. Epic'den de aldım. Birleştirmek için Rocket League sayfasına girdim. Ana hesabı Steam seçmeme rağmen iki platformda da Epic hesabı aktif oldu. Steam'de 20 Level'lik hesap 1 Level olarak gözüküyor.

Dosya Ekleri

• chrome_nefSHObIAo.png
    chrome_nefSHObIAo.png
    236 KB · Görüntüleme: 291
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Siz doğru yapmışsınız. Rocket pass seviyesi başka bir şey steami primary yaptıktan sonra oyuna girseniz steam primary olarak ayarlanması lazım.
Benim bildiğim oyuna birincil hesap olarak steami eklememiz gerektiği ekledikten sonra oyuna girdiğinde steam rocket hesabını normal rocket hesabına dönüştürüyordu

Aynı sorunu şuan yaşıyorum çözüm bulan var mı ? Birincil platform steam olarak ayarlamama rağmen bu şekilde
Normalde sorununun olmaması lazım. Oyunu en son ne zaman aldın ve ne zaman oynadın steamde? Çünkü galiba bu duyuru olmadan önce steamde oyunu alıp oynamış olman lazım. Eğer daha önce steamde oynadıysan oyunu bu olay olduktan sonra ilk birincil platformunu ne seçmiştin. Normalde olmaması lazım ama bilmiyorum.

Normalde sorununun olmaması lazım. Oyunu en son ne zaman aldın ve ne zaman oynadın Steam'de? Çünkü galiba bu duyuru olmadan önce Steam'de oyunu alıp oynamış olman lazım. Eğer daha önce Steam'de oynadıysan oyunu bu olay olduktan sonra ilk birincil platformunu ne seçmiştin. Normalde olmaması lazım ama bilmiyorum.

Oyun ilk çıktığından beridir var bende en son olarak da Epic'te ücretsiz oldu denildiği zamanlar oynamıştım. Ama çok gariptirki oyun içi maç sonrasında Steam hesabımdaki Level artışı devam ediyor fakat ana menüye çıkınca Epic Games 4-5 Level hesap görünüyor.

Geri
Yukarı