Steam'den 100 TL'ye kadar oyun tavsiyesi

LanceVanceDance

Hectopat
Merhaba. Bana toplam 100 TL'ye kadar hikayesi sağlam olan sürükleyici oyunlar önerebilir misiniz?
Sistemimde bulunan oyunlar:

- Just Cause 1 / 3
- F. E. A. R. 3
- Rocket League
- CS GO

Sistem özelliklerim ise şöyle:

R3 1200 İşlemci
8 GB 3000 MHz DDR4 RAM
RX 560 2 GB Ekran Kartı

Merhaba. Bana toplam 100 TL'ye kadar hikayesi sağlam olan sürükleyici oyunlar önerebilir misiniz?
Sistemimde bulunan oyunlar:

- Just Cause 1 / 3
- F. E. A. R. 3
- Rocket League
- CS GO

Sistem özelliklerim ise şöyle:

R3 1200 İşlemci
8 GB 3000 MHz DDR4 RAM
RX 560 2 GB Ekran Kartı
Mount and Blade Warband al bence dlc paketinide al mis olur.Portal serisi var indirimde 1.85 TL oluyor.60 Seconds öneririm.Tomb raider , Lara Croft , Deiland , Poly Bridge.Hocam hikayeli oyunlar değil tamamı hatta değiller(bazıları hikayeli) ama yinede bu oyunları öneririm.

Bedava oyunlardan bir öneri isterseniz son zamanlarda Call of Duty Warzone popüler durumda. Bunun yanında korku oyunu olarak Resident Evil 7 Biohazard oynayabilirsiniz. Şu anda 44.50 TL fiyatlı. Witcher 3 oynayabilirsiniz uygun fiyatlı satılıyor indirim olduğunda. GOTY versiyonu 22.50 TL ve fiyatına göre kat ve kat değer.

Açık dünya, simülasyon, korku, aksiyon, FPS oyunlarını seviyorum.

Hocam peki Witcher 3'ü oynamak için serinin önceki oyunlarını da oynamak gerekiyor mu? Yoksa birbirlerinden bağımsız mı?

Hayır alışırsın hemen diğer oyunları oynamana gerek yok. Ben alıştım sahsi olarak diğer oyunlarını oynamamış olsam da. Tek karakterlerde biraz sorun yaşadım o da oynayınca düzeliyor.

Hayır alışırsın hemen diğer oyunları oynamana gerek yok. Ben alıştım sahsi olarak diğer oyunlarını oynamamış olsam da. Tek karakterlerde biraz sorun yaşadım o da oynayınca düzeliyor.
Serinin diğer oyunlarını oynamak yerine internette kısa videolar var kim kimdir nerde ne olmuş gibi Witcher 1 ve 2 özetlerini inceleyebilirsiniz daha iyi olur 3. Oyun açısından.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı