Steam'den 14 gün önce alınan ve 8 saat oynan oyun iade edilebilir mi?

Selam, Steam'den 6 Mart tarihinde Detroit: Become Human aldım fakat oyun sürekli hata verip kapandığı için iade etmek istiyorum. Oyun ilk 8 saatinde hiç hata vermedi açıkçası bitirmeyi de istiyorum fakat bir yerde takıldım ve oradan asla geçemiyorum, kendi kendini kapatıyor oyun. Bu oyun 14 gün önce alındığı ve 8 saat oynandığı halde hata yüzünden iade edilebilir mi merak ediyorum.
Edemezsin dostum 2 saati gecmemen gerekiyor diye biliyorum.

Selam, Steam'den 6 Mart tarihinde Detroit: Become Human aldım fakat oyun sürekli hata verip kapandığı için iade etmek istiyorum. Oyun ilk 8 saatinde hiç hata vermedi açıkçası bitirmeyi de istiyorum fakat bir yerde takıldım ve oradan asla geçemiyorum, kendi kendini kapatıyor oyun. Bu oyun 14 gün önce alındığı ve 8 saat oynandığı halde hata yüzünden iade edilebilir mi merak ediyorum.

Maalesef hocam 2 saat üzeri oynama süresi olunca iade edilmiyor.

Bazı istisnalar (2.1, 2.2 saat) olduğunu biliyorum ama siz bayağı oynamışsınız. Size iade yapacaklarını sanmıyorum.

Edilme ihtimali var. 2 saat üzeri edilmiyor diyenler kendileri deneyimlememiş küçük farklarla iade edilebiliyor. Bu arkadaşta 8 saat olmuş ama oyundaki hatalar ve optimizasyon sorununu belirterek iade edebilir.

Ben 5 saatlik oyunu iade etmiştim. Tabii kurallara göre 2 saati geçerse edilmiyor. Düzgün sebepler yazarsanız iade olma ihtimali var. Kesin konuşamayız.

Kendi tecrübelerinizin olumsuz sonuçlanmasını insanlara niye yansıtıyorsunuz?

Denemişler olmamış. Nasıl yansıtmalarını bekliyorsun?

Geri
Yukarı