Steam'den 2 kere oyun almış olabilir miyim?

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Annemin kredi kartıyla CP2077 aldım ve iade talebi oluşturdum. İade talebi oluştururken oyunu aldım yanlış para çekildi, iki kere para çekildi gibi Steam'de şeyler vardı ve benim de içime şüphe düştü. Kredi kartı annemin olduğu için ne kadar çektiğini bilmiyorum. Yanlış ve fazla para çekmesi Steam için çok yaygın bir şey mi yoksa nadir gerçekleşen bir şey mi?

Annemin kredi kartıyla CP2077 aldım ve iade talebi oluşturdum. İade talebi oluştururken oyunu aldım yanlış para çekildi, iki kere para çekildi gibi Steam'de şeyler vardı ve benim de içime şüphe düştü. Kredi kartı annemin olduğu için ne kadar çektiğini bilmiyorum. Yanlış ve fazla para çekmesi Steam için çok yaygın bir şey mi yoksa nadir gerçekleşen bir şey mi?

İade oluşturduğun oyunun parası 3-5 günü bulabiliyor. İadeden hemen sonra sen başka oyun aldıysan öyle algılamışsındır.

Ben şu ana kadar iade veya para çekimi işlemlerinde sorun yaşamadım, nadir oluyordur. Bankanın mobil uygulamasından bakabilirsiniz ne kadar para çekildiğine.

Ben şu ana kadar iade veya para çekimi işlemlerinde sorun yaşamadım, nadir oluyordur. Bankanın mobil uygulamasından bakabilirsiniz ne kadar para çekildiğine.

Zaten iadeyi cüzdana yapacak fakat karttan iki kere 125TL çektiyse sıkıntı.

Arkadaşlar bir de 3 gündür CP2077 iade etmeye çalışıyorum fakat olmuyor, oyunu 28 dakika oynadım. Normalde 5 TL oyunu 12 saatte iade ederken CP2077 bu kadar uzaması normal mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı