Steam'den 20 TL ve altı yarış oyunu önerisi

Makaleler
40
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Steam'den oyun almaya karar verdim. 20 TL ve altı olsa güzel olur, bir de multiplayeri olsa tadından yenmez.

Bir de Assetto Corsa önermeyin arkadaşlar, direksiyon seti lazımmış; ben klavyeden oynayacağım.

Merhaba arkadaşlar, Steam'den oyun almaya karar verdim. 20 TL ve altı olsa güzel olur, bir de multiplayeri olsa tadından yenmez.

Bir de Assetto Corsa önermeyin arkadaşlar, direksiyon seti lazımmış; ben klavyeden oynayacağım.

Lazım olduğunu kim söyledi :D ben mouse ile ne makaslar atıyorum MP de hatta bir arkadaşım klavye ile oynuyordu mouse kadar olmuyor ama sürebiliyor assetto önermeyin yazmışsınız ama sistem kaldırıyorsa assetto alın bence hocam şu an 6, 40TL bir sunucu var orada oynarız :D

Direksiyon seti lazım değil klavyeden de oynanabiliyor. Fakat direksiyon ile çok daha zevkli. Bu arada F1 2012ye bakın derim.

Dirt 4 veya Dirt Rally 2.0 alabilirsiniz ikisi de indirimde 10 TL altına düşüyordu sanırım.

Assetto Corsa'yı oynamak için direksiyon setine ihtiyacınız yok fakat şu an kullandığınız sistem ile oynarken zorluk çekersiniz. Ne tür bir yarış oyunu istiyorsunuz? Arcade mi yoksa simulatör mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı