Steam'den 200 TL oyun tavsiyesi

Daha fazla  
Steam'de skinlerden elde ettiğim param var. Oyun önerebilir misiniz? İddialı bir oyun olduğunu düşünüyorsanız 200'ün üstü de olabilir.

Xbox game pass almanızı şiddetle tavsiye ediyorum.
Fallout 1 (yakında yaması çıkıcak)
Fallout 2 ((yakında yaması çıkıcak)
Fallout 3 (Yaması mevcut)
Fallout new vegas (yaması mevcut)
Sniper Elite 4
Dishonored 1 (yaması mevcut)
Dishonored 2 (yaması mevcut)
A Plague Tale İnnocence
Ori and the will of the wisps
Stalker Shadow of Chenobly (yaması mevcut mu bilmiyorum :( )
Payday 2
Payday the heist
The Walking Dead Serisi (hepsinin yaması mevcut)
Metal Gear Solid V Phantom Pain
Doom Eternal
Doom (2016)
Garrys Mod
Mafia 2 (yaması mevcut)
Mafia 1 (yaması mevcut)
Outlast 1 (yaması mevcut)
Crysis Serisi
Portal
Portal 2
Rainbow Six Siege (hocam açıkcası bu oyunu pek tavsiye etmem oyun baya bi bozdu)
Metro 2033 Redux (yaması mevcut)
Metro Last Light Redux (yaması mevcut)
The Witcher 3
Wasteland 3
Left 4 Dead 1
Left 4 Dead 2
Half Life 1
Half Life 2
Half Life Opposing Force
Halo The Master Chief Collection
Hitman Absolution
Hotline Miami
Hotline miami 2
Serious sam the first encounter
Don't Starve Together
Yardımcı Olabildiysem ne mutlu bana :D

Sniper Ghost Warrior Contratcs 2 aldım 8-9 saat oldu daha 3.görevimdeyim :D Öğrenene kadar biraz aman geçiyor ve bazı şeyleri 5-6 saatten sonra öğrendim. Aşırı eğlenceli bir oyun, kesinlikle HS animasyonu seviyorsanız alın ve gerçekten hissiyatı mükemmel. 1.sinin olduğunu bilmiyordum, Sniper Elite devamı sanıyordum fakat 1.sini de daha demin aldım. Onu oynamadım ama aynı oynanışa sahip görünüyor. İzleyin bence internetten tatmin olursanız alın, 2'si total 110TL'ye yakın tutuyor, üstüne AC oynamadıysanız benim gibi onlara da bakabilirsiniz. Ben denemek istiyorum artık bu tarz oyunları. Genel olarak lol, pubg oynamış biri olarak yaklaşık 10 senedir. Hikayeli oyunlara giriş yaptım ve dediğim gibi oyunları aldım. Benim gibi bu tarz kültüre sahip değilseniz yada bu oyunları oynamadıysanız hepsini tavsiye ederim. İzleyerek, karakterime uyup uymadığına bakarak satın aldım. Umarım yardımcı olur ama tekrar tekrar söylemek istiyorum Sniper Ghost Warrior oyununu kesinlikle tavsiye ederim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    42,9 KB · Görüntüleme: 52

Yeni konular

Geri
Yukarı