Steam'den 200₺'ye kadar oyun önerisi

Hocam zaten 2 kişi oynuyorsunuz, arkadaşınız varsa 100 100 bölüşmek daha mantıklı.

Hocam onu almak yerine arkadaşınızla para birleştirip Xbox Game Pass alırsanız kişi başı 30 TL'ye bile denk gelmiyor. Hem oyunu 4-5 günde bitirdikten sonra kalan sürede Game Pass'den oyun da oynarsanız.

Kusura bakmayın yanıt bildiriminizi görmemişim. Şimdi konuya bakınca fark ettim. İlk önce bildiğim veya oynadığım iyi co-op/ekiple veya arkadaşla oynamalık oyunları önereceğim. Ardından oynayıp sevdiğim veya oynamayı düşündüğüm bazı oyunları paylaşacağım. Hepsi indirimlerde 200 TL ve altına iniyor. Pek vaktim olmadığı için tek tek oyunları açıklayamayacağım, tekrardan kusura bakmayın. Steam incelemelerinden yararlanırsınız. Ama incelediysem onun alıntısını en alta bırakacağım. Belki işinize yarar.

Monster Hunter oyunlarının ikisinin de incelemelerini okuyup sana ve arkadaşlarına göre olanı seç. Eski oyun olmasına rağmen World'ün Rise'a göre daha iyi yaptığı işler var.

• Müzikleri hakkında konuşacak pek şey yok. Aklımda kalan pek bir şey olmadı. Oyunun başlarında çalan Alive hoştu ama. Güzel ve enerjik bir açılış yapmıştı.​
  • Grafikler güzel. Bazı ara sahnelerde bayağı güzel. Photo mode açtırır.​
  • Hikâyesi güzel. Kurgu artık alışık olduğumuz türden ama güzel anlatmışlar. Sıkmıyor ve oyun boyunca akıyor. Ayrıca yer yer farklı karakterlerle ufak bölümler oynamak tempoyu koruyor.
  • Kombatı çok zevkli. Sırf daha çok oynamak için tüm kampları temizledim. Bundan dolayı sonlara doğru biraz sıkmaya başladı ama hak veriyorum buna. İliğine kadar sömürünce GoW bile sonlarında sıkmaya başlıyor.
  • Boss savaşları kötü. Boss savaşı yapıyorum demeye yaklaştığım birkaç an var sadece. Onun dışında espirileri yok.
  • Şehirde ağ atmak aşırı zevkli.
  • Yan görevler tırt.
  • Açık dünya pek başarılı değil. Etkinleri bir, iki kez yapıyorsun sonrası sıkıyor. Sevdiğim kostümleri açmak için yaptım sadece.
  • Teknik bir soruna denk gelmedim. Hatta gördüğüm en iyi PS portu olabilir.
  • İndirimlerde 334 TL oluyor. Ama eTail'de indirimi ve "eTailMan25" kodu ile en son 191 TL olmuştu. Oradan almanızı tavsiye ederim. O fiyata kesinlikle değecek bir oyun.
  • Bu oyundan ne beklenmeli ve puanlama kısmına gelelim. Herkesi saracağını düşünüyorum bu oyunun. Kombatı ve şehirde gezinmesi çok zevkli. Hikâyeyle birlikte de yağ gibi akıyor. Boss savaşları ve açık dünya için bunları diyemem sadece. En azından daha doyurucu yan görevler eklenebilirdi. Ana hikâye oynamak, şehirde gezinip arada açık dünya etkinlikleri yapmak için oldukça güzel bir oyun.
  • 8.5/10
  • Müzikler güzel. Main Theme dinleyip ayağı yerden beş santim yükselmeyen bizden değildir.
  • Grafikleri oldukça güzel.
  • Hikâyesi bir yolculuk hikâyesi. Bunun için de fena olmadığını söyleyebilirim. Atreus'un bazı kırılma anlarını görmek güzeldi ama insanların abarttığı kadar bir şey göremedim. Ayrıca karakter çeşitliliği az. Daha fazla karakter olmalıydı.
  • Bosslar az. Daha doğrusu çeşitliliği az. Her yere troll koymakla olmuyor.
  • Kombat aşırı zevkli, çok zevkli, oyun aldıracak kadar zevkli. Bunun için oyunu platinledim.
  • Bulmacalar bir yerden sonra boğuyor artık.
  • Ankaralı falansanız şimdiden söyleyeyim oyunun yarısı teknede kürek çekmekle geçiyor ona göre. Bünye alışık değildir şimdi.
  • Açık dünya eh işte. Diyarlar arasında gezmek güzel fikir. Bir yerden sonra albenileri pek kalmıyor ama. Oyunu oynamayı seven bakabilir, bakmayan çok şey kaybetmez.
  • Şu an teknik bir sorunu yoktur herhalde. İlk çıktığında oynamıştım. Sanal RAM ile C diskimi resmen yemişti.
  • İndirimlerde 197 TL'ye kadar düşmüş. eTail'de ise 146 TL'ye düşmüş en son. İki fiyata da değer ama 50 lira daha ucuzu varken eTail daha mantıklı.
  • Bu oyundan ne beklenmeli ve puanlama kısmına gelelim. Yine herkesi saracağını düşündüğüm bir oyun. Oynanış zevkli, hikâye fena değil. Ara sahneler, grafikler ve müzikle de tamamlanıyor. Kısaca ana hikâye ile akıp gitmek için birebir bir oyun. İsteyen açık dünyada da biraz takılabilir.
  • 9/10
  • Müzikleri dönemi yansıtıyor, fena değiller. Onun dışında pek bir şeyi yok.
  • Grafikler güzel. Ara sahnelerdeki karakter modellemelerine de değinmezsem olmaz. O mimikler, yüz hatları tahminimden çok daha iyiydi.
  • Hikâyesi iyi ama neden bu kadar abartıldığına anlam veremedim. Bu kurgunun da daha iyisi, anlatımın da daha iyisi var. Açıkçası insanların duygusal davrandığını düşünüyorum bu konuda.
  • Oynanışta araba sürmek ve çatışmak dışında pek bir şey yok. Araba sürmesi güzel. O dönemi seviyorsanız daha da güzel. Çünkü o arabaları sürmek gerçekten güzel. Çatışmanın siper alıp sıkmaktan dışında pek bir şeyi yok. Bu durumda aklıma çatışmayı zevkli hâle getirecek iki şey geliyor. Vuruş hissi ve silah çeşitliliği. Silah çeşitliliği yok. Oyunun şartlarına ve geçtiği döneme verip tamam diyelim. Oyunda adamakıllı bir vuruş hissi de yok ama.
  • Bir remake olarak çok başarılı.
  • Teknik bir sorunla karşılaşmadım.
  • İndirimlerde 90 TL oluyor. Bu fiyata değer. Ayrıca diğer oyunları da düşünen Trilogy paketine bakabilir.
  • Bu oyundan ne beklenmeli ve puanlama kısmına gelelim. Mafya temasını veya oyunun geçtiği dönemi sevenler denemeli. Alternatifi de yok gibi bir şey zaten. Lineer hikâyeli oyun oynamayı sevenler de bakmalı kesinlikle. Açık dünyaya boğulduğumuz bu zamanlarda iyi geliyor.
  • 7/10
  • Abi oyun türünün en iyilerinden. Ben ne anlatayım burada? Görünen köy kılavuz istemiyor. Türe girmek isteyenler, türü sevenler, yeni tarzlar arayanlar ve strateji sevenler kesinlikle baksın. Ama zamdan sonra indirimlerde artık 170 TL'ye düşüyor. Almadan önce bir düşünmek lazım, oyunun ne kadar güzel olsa da o fiyata daha dolu yapımlar var.​
  • Müzikleri eh işte. Take Control ve bu müziğin çaldığı bölüm güzeldi ama.
  • Grafikleri bayağı güzel. Özellikle atmosferi çok iyi. Bazı yerler göz alıyor.
  • Hikâye tırt. Daha doğrusu başarılı bir şekilde anlatamamış. Ben de çok merak etmedim açıkçası. Ayrıca ana karakter Jesse de oynadığım en itici karakterlerden biri. Ağzına bi' vurasım geliyor bazen. Aslına bakarsanız bu kısım bayağı kişisel, belki siz seversiniz.
  • Oynanış daha doğrusu kombat mükemmel. Aşırı güzel. Oynadığım en zevkli kombat bile olabilir. Oynadığım oyunlara bakarsanız ne kadar iddialı olduğumu anlarsınız. Bir an bile sıkılmadım oynarken. Sırf biraz daha düşmanın kafasına telekinezi ile bir şeyler atmak için haritayı bitirdim. Ama bu dediğim güzellikler oynanış sizi sararsa oluyor. Çünkü düşman çeşitliliği de sizin silah/yetenek seçenekleriniz de kısır. Oynanış sizi sarmazsa zar zor bitirebilirsiniz oyunu.
  • Yazın tekrar oynamayı düşünüyorum. Bitirdiğim zaman hikâyeye tekrar değinebilirim belki. Ayrıca şu an yarı açık dünyaya ve bölüm tasarımlarına değinmedim. Çünkü tam hatırlamıyorum. Onları da ekleyeceğim.
  • İndirimlerde 52 TL'ye düşüyor. Bu fiyata değer.
  • Bu oyundan ne beklenmeli ve puanlama kısmına gelelim. Oynanışı çok zevkli, görselliği bayağı güzel bir oyun. Ama dediğim gibi kombat da çeşitlilik kısır. Oynanışı severseniz güzelce gider. Hikâye de opsiyonel. Almadan önce bir gameplay videosu izleyin.
  • 8/10
  • Müzikleri çok güzel. Özellikle ana teması. Zil sesi yapılır, o derece. Belki yapılmıştır bile.
  • Grafikler enfes. Oturup sadece etrafı seyredebilirsin. Yani nasıl anlatabilirim bilmiyorum, çok güzel. Karakter modellemelerine de değinmesem olmaz. Tek kelime ile mükemmeller. Detroit: Become Human ve Death Stranding ile birlikte zirvede. Hatta bu iki oyunu da geçiyor bence.
  • Hikâyesi şahane. Kurgusu üst seviye değil ama anlatımı aşırı iyi. Özellikle ara sahnelerin ve o oyunculukların katkısı büyük bunda. Evet, oyunculuklar. Dediğim gibi o karakter modellemeleri, yüz hatları, mimikler başka oyunda yok. Oyunculuk konuşacak seviyedeler. Ayrıca biz bilgisayar oyuncularının maalesef Uncharted geçmişi yok. O karakterlerle pek bağımız yok ama o karakteri bilen kişiler eminim eşsiz bir deneyim yaşamıştır. Buna rağmen benim için de eşsiz oldu. Gördüğüm en samimi karakterlerdenlerdi. Oyundaki kötüler diğerlerine kıyasla sönük kalmış sadece.
  • Türkçe dublajı çok başarılı.
  • Oynanışı iki temele indirebiliriz. Platform ve Çatışma. Arada araba sürme var ona da değineyim hemen. Araba sürme iyi. Ne kötü ne çok iyi. Platform ise büyük ölçüde tırmanıp bir yerlere atlama. Halat kullandığınız ve oyun sonlarında aldığınız çivi de var. Ama pek çeşitlilik katmıyorlar. Bir yerden sonra AC oyunu oluyor yani. Arkana yaslanıp tuşa basıyorsun, sıkabiliyor bir yerden sonra. Çatışma kısmı ise siper al sık. Çok kafa yoracak bir şey yok. Silah çeşitliliği eh işte, vuruş hissi yakın dövüşte tok ve güzel. Yapay zekâ da iyi. Genel atmosfer olarak oyun çok iyi olduğu için akıyor bir şekilde. Ayrıca oyunda bir kovalamaca sahnesi var. Allah'ım ben böyle bir şey görmedim, oynadığım en zevkli ve epik sahne olabilir. Bildiğin kaliteli bir filmin aksiyon sahnesini oynamak gibi.
  • Bulmacalar güzel. Çok kolay değiller, fazla kafa patlatmana da gerek yok.
  • Oyununun sizi serbest bıraktığı bazı anlar var. Grafikler falan enfes olduğu için gezip görmek geliyor insana. Pek ödüllendirici değiller ama güzel.
  • İlk çıktığı zamanlar optimizasyon sorunları biraz vardı. Düzelmiştir şimdi büyük oranda.
  • Lost Legacy'e bakmadım. Belki ileride bakarım.
  • İndirimlerde 350 TL oluyor. eTail'de en son 255 TL olmuş. 255 TL'ye değer.
  • Bu oyundan ne beklenmeli ve puanlama kısmına gelelim. Sinema gibi bir oyun bu romalılar. Arkanıza yaslanıp o ara sahnelerin, görselliğin, manzaranın, aksiyon sekansların tadını çıkartacaksınız. Platform ile çok vakit geçiyor ve kısır bir platformu var oyunun. O süreler biraz sıkıcı gelebilir. Ama oyunun manzaraları, görselliği o kadar güzel ki normalde olacağınızdan daha rahatsız oluyorsunuz bu durumdan. Onun dışında pek sorun yaşanacağını sanmıyorum.
  • Normalde eklemediğim ve muhtemelen ileride de diğer oyunlara eklemeyeceğim kişisel bir paragraf eklemek istiyorum. Ben bu oyunu oyunlardan anlamadığım zamanlarda, çocukken ilk kez Oyun Delisi'nde Tamer abiden izlemiştim. Daha önce hiç öyle bir şey görmemiştim, çok etkilemişti beni. İlk izlediğim anı, o hisleri, odanın o serinliğini bile dün gibi hatırlarım. Şimdiye kadar oynadığım ve ileride oynayacağım oyunların hemen hemen hepsi hakkında bir fikrim vardı, olacak da. GoW'un oynanışının beni saracağını zaten biliyordum. Ya da RDR 2'nin hikâyesini çok seveceğimi. Bütün bunlar beni şaşırtmadı, sadece beklentilerimi karşıladı. Bu yüzden birkaç istisna hariç hiçbir oyun beni bu oyun gibi etkilemedi. Uncharted 4: A Thief's Ending'i oynamak çocukluk hayalimdi ve gerçekleştirdim. Teşekkürler Naughty Dog.
  • 10/10
  • Müzikler iyi.
  • Grafikler türü için iyi.
  • Hikâye mükemmel. Karakterleriyle, anlatımıyla her şeyiyle çok iyi. Mükemmelliği ne kadar anlatabilirim bilmiyorum, oyun aldırır.
  • Oynanışı olması gerektiği gibi. Bu türden pek oynanış beklememek lazım.
  • Seçimlerin ter döktürmesi ve sağlam etkileri olması güzel.
  • İlk sezonu bitirdim bu arada sadece. Buna rağmen yorumum bu kadar olumlu. İleriki sezonlardan sonra da puanımın düşmeyeceğini, ufak bir ihtimal yükseleceğini düşünüyorum.
  • Teknik bir sorunu yok.
  • İndirimlerde 30 TL'ye düşüyor. Kesinlikle alınır.
  • Bu oyundan ne beklenmeli ve puanlama kısmına gelelim. Etkileyici bir hikâye görmek ve bu hikâyeye seçimlerinin önemli etkisi olmasını isteyen varsa bakmalı. Türünden dolayı oynanışın kısır olması bazıları için sıkıcı olabilir. Bunun farkında olup alın.
  • 9/10
  • Müzikler için bir şey söyleyemem. Çünkü oyunu Spotify ile birlikte oynadım hep.
  • Grafikleri hoş.
  • Hikâyeyi sizin çözmeniz lazım. Siz araştırdıkça fazlası çıkıyor, gözüne soktuğu bir şey yok.
  • Oynanışta hafif platform ögeleri var. Kombatı silahlar, mutasyonlar ile gidiyor. İkisi de çeşitli ve herkese göre bir şeyler var. Oldukça zevkli, vuruş hissinin bu kadar güzel olmasını beklemezdim. Düşman çeşitliliği ve bosslar da güzel.
  • Bölümler DLC'lerle de birlikte çeşitli. Ama temel olarak istisnalarla birlikte geneli birbirine benziyor. Uzun bir oynanış sonrası tekrar hissettirebilir. Ayrıca rünlerin sağladığı özellikler güzel metroidvania esintileri de katıyor bölümlere.
  • Teknik bir sorunu yok.
  • Zamdan sonra fiyatı 107 TL olmuş. Eskisi gibi şak diye önermek zor. Ama fiyatına değer yine de.
  • Bu oyundan ne beklenmeli ve puanlama kısmına gelelim. Rogue-lite girmek isteyenler ve zevkli bir oynanış arayanlar için birebir. Oyunu çözdükten sonra çok kafa yormadan hızlı aksiyon dalıp kafa dağıtabilirsiniz.
  • 8/10
  • Müzikler çok güzel. Sadece Good Riddance dinlediğim günler oldu.
  • Grafikler çok güzel. Özellikle sanat tasarımının etkisi büyük bunda.
  • Hikâye biraz karışık. Bir rogue-lite için bayağı iyi olduğunu düşünüyorum. Karakter çeşitliliği fazla ve kurgusu fena değil. Ama anlatımı biraz sıkıntılı. Bundaki en büyük eksi hikâyeyi anlamak için bayağı bir uğraşmanız gerekmesi. Gerçekten uğraştırıcı. Tüm hikâyeyi bitirince puanım yükselebilir. Yine de hâlâ hoş bir hikâyesi var.
  • Oynanış çok zevkli. Kombat aşırı çeşitli. Boonlar, silahlar, silah upgradeleri ve daha sayamadığım bir çok şeyle dolu. Bazı temel şeyleri kavrayınca farklı farklı buildler ile zevkli bir şekilde akıp gidiyor. Düşman çeşitliliği de güzel. Ayrıca challangelar oyunu tekrar tekrar bitirirken sıkılmanızı bir nebze engelliyor.
  • Bölüm dizaynları güzel. 4 ana yer var. 4. biraz daha kısa diğerlerine nazaran. Kendi içlerinde farklı etkinlikler ve yer değiştirmeler ile dinamiklerini koruyorlar. Ama bir yere kadar. Sonrası aynı şeyler, sıkıcı bir hâle gelmeye başlıyor bu. Tabii oyunu tam anlamıyla bitirmeye çalışırsanız. Normal oynanış süresi için iyidir herhalde, tam hatırlamıyorum nerede sıkılmaya başladığımı.
  • Zamdan sonra indirimlerde 117 TL'yi görüyor. Bu fiyatta görmek üzücü olsa da hâlâ fiyatına değebileceğini düşünüyorum.
  • Bu oyundan ne beklenmeli ve puanlama kısmına gelelim. Zevkli bir oynanış ve rogue-lite giriş yapmak isteyenler için birebir. Hikâye anlatımında dediğim gibi biraz sıkıntılar var. Oyunun türüne verilebilir bir durum ama bence bu. Sanat tasarımı ve müzikleri de işin ekstra tatlısı. Ayrıca Yunan mitolojisi de ilgi çekiyor.
  • 8.5/10
  • Grafikleri güzel.
  • Oynanışa alışmak lazım başlarda. Sonrasında bayağı sarıyor. Özellikle FPS modunda oynayabilirseniz daha da güzel oluyor. Oyun sardıktan sonra da aynı şekilde sıkıcı olmaya da başlıyor. Bunun nedeni ise tekrara düşmesi. Oyundaki sınıflar bir yere kadar çeşitlilik katıyor. Bu arada annesini sevmeyenler okçu seçiyor. Neyse, oyunda sınıf var desek de nihayetinde kılıç savuruyorsun. Bir yere kadar götürüyor bu. Silah çeşitliliği de pek yok. Ayrıca çevreyle etkileşimi girdiğimiz bazı yerler var. Mancınık vs. Onlar da biraz çeşitlilik katıyor. Çok değil ama. Tüm bunlara rağmen sıkmadığı zamanlar çok zevkli oynaması.
  • İki oyun modu var. Kuşatma ve ölüm maçı. Ölüm maçında bildiğiniz birbirimizi yiyoruz. Kuşatma ise daha uzun soluklu ve zevkli. Kuşatmanın farklı farklı adımları var ve her adımda savunucular ve saldıranlar o adımı kazanmaya çalışıyor. Haritadan haritaya bu adımlar farklılık gözetebiliyor. Bu oyuna çeşitlilik katıyor ama harita sayısı az olduğundan oyun yine tekrara düşüyor.
  • Teknik bir sorun göremedim.
  • İndirimde 30 TL oluyor, buna değer.
  • Bu oyundan ne beklenmeli ve puanlama kısmına gelelim. Pek alternatifi olan bir oyun değil. Bu tip oyun oynamak isteyenlerin ve yakın dövüş severlerin ilk durağı olmalı. Mordhau hayatsızlarla dolu. Önce oyuna alışacaksınız sonra da sizi saracak. Sizi sıkmadan önce oyuna ara verin ve ara ara girin. Çok zevkli olack bu şekilde. Son olarak, tek gezmeyin bu oyunda. 5 kişi üstünüze çullanır, ot gibi biçerler sizi.
  • 7.5/10
  • Bayağıdır oynamıyorum. Bazı şeyler daha iyi olmuş olabilir.
  • Müzikler temaya uygun. Bazı anlarda daha bir güzel oluyorlar.
  • Grafikler kendine has ve hoş.
  • Oynanışta gemi sürmek hoş. Başlarda alışmanız lazım sonrası kolay. Alışmanız gereken şey de kıyıya yanaşmak zaten. Oyunda eskaza başka gemiye denk gelirseniz savaşmak için daha fazla tecrübe lazım sadece. Kombatı da kötü. Ne vuruş hissini ne düşmanları falan anlatmakla vakit kaybedemem. Kötü.
  • Açık dünyası geniş. Ama çok geniş. Koca haritada 6 oyuncu gemisi var sadece. Tek oynuyorsanız yalnızlık çekmeniz muhtemel. Ayrıca denizde çoğunlukla pek heyecan olmuyor. Boş boş gidiyorsunuz. Adalarda da sandığı alıp gidiyorsunuz. Başlarda zevkli ama sonradan sıkıyor. Görev serilerini takip etmek zevkli ama. Ayrıca kazandığınız parayı kozmetik hariç harcayacak bir şeyiniz yok. Bu da amaçsızlık katıyor oyuna. Yeni gelen güncellemelerle bir şey değişti mi bilmiyorum.
  • Bayağı eleştirdim yukarıda. Ama arkadaşlarla oynadığınız zaman hiçbirinin bir önemi yok çünkü aşırı zevkli bir oyun. 50 saatimin 5 saati ekiple geçti, kalanı solo. DC sunucusundaki adım bile "Tayfasız Kaptan Yusuf Sparrow". Neden böyle oldu inanın ben de bilmiyorum. Onlarla hâlâ arkadaş mıyım, onu da bilmiyorum. Çok da önemi yok zaten. Ama yeni ekiple oynadığım zaman oyunun puanı yükselecektir, garanti edebilirim bunu.
  • Teknik bir soruna denk gelmedim pek. Ufak tefek buglar sadece.
  • Zamdan sonra indirimde bile 200 TL. Eskisi gibi önermek kolay olmuyor. Ama ekibiniz varsa buna değer.
  • Bu oyundan ne beklenmeli ve puanlama kısmına gelelim. Alternatifi olan bir oyun değil öncelikle. Blazing Sails ile aynı seviyede olduklarını sanmıyorum. Bu yüzden bu tür bir oyun alacaksanız bunu alacaksınız. Tekseniz pek bulaşmayın. Ama güzel bir ekibiniz varsa gözünüz kapalı alın.
  • 7/10

Bu seri 30 liraya falan düşüyordu hocam. Gerçekten güzel fiyat. Bir sonraki indirimde kesinlikle alacağım. 2013-2014'den beri takip ettiğim bir seri.
Bu oyun için bir Etail indirimi kovalamaya çalışıyorum. PS4'de oynamıştım, aslında almamayı düşünüyordum ama kütüphanede dursun yapacak bir şey yok.
Bu seri hakkında kararsızım fakat fiyatı güzel. Yeniden indirime girdiğinde düşüneceğim.
İstek listemde duruyordu fakat alışık olduğum bir oyun türü değil, indirime girdiğinde bir daha inceleyeceğim. Teşekkürler.
Aynı şekilde Etail'den indirim kovalayacağız artık :) PS4'de oynamıştım bunu.
Bu oyuna yakın zamanda zam geldi. 20 lirayken alsaydım keşke. Güzel bir indie oyun. Farklı bir siteden cd key kovalayacağız artık.
Sanırım bu oyun Vampire Survivors kafasında bir oyun (onu da henüz almadım bu arada telefonda oynuyorum, belki yakın zamanda alırım) güzele benziyor. İndirime girsin düşünülür.
Çok leş oyun, oynamaya değmez diyen arkadaşlarım var, göreceğiz :D
Bu seriye bütçeyi ayırıp bu sefer kesinlikle almayı düşünüyorum. Mafia III'ü PS4'de oynasam bile bence alınır. Oyunu şahsen ben beğenmiştim fakat fizik motoru ve gameplay vs. gerçekten kötüydü.
Bu oyuna zaten sahibim fakat henüz oynayamadım. Yakın zamanda göz atarım. Teşekkürler.
Yine aynı şekilde adını durmadan duyduğum bir oyun serisi, hatta kitaplarını da okudum fakat oyunlarına hala göz atamadım. Biliyorum eski bir seri. Oyunla ilgili hatırladığım tek şey uzaylıların lezbiyen ilişkisi :D
Göz atmam gereken PlayStation oyunlarından. Teşekkürler.
Oyuna yakın zamanda zam gelmiş, indirime girse bile 50₺ oluyor. Düşünülür. Tatlı oyuna benziyor.
Yukarıdaki oyunun bir devamı sanırsam.
Hep almak istediğim, sonrasında zam gelen oyunlardan birisi. İndirimle artık eski fiyatına düşüyor herhalde. Düşünülebilir.
Zaten 2019'dan beri falan sahibim. Çok sevdiğim oyunlardan birisi fakat bu pvp'yi şeytan gibi oynayanlar var. Ben bir türlü beceremiyorum, daha çok PvE hoşuma gidiyor. Eskiden Alliance sunucularında takılıyordum fakat yakın zamanda hiçbir şey yapmamama rağmen banlandım. Ben de saldım o yüzden. Atmosferi mükemmel bir oyun. Kaptanlık vs. onlar tamamen oturmuş durumda. PvP hariç oyunun ehliyim denebilir.
Arkadaşlarla zamanında oynamayı planladığımız, sonra arkadaşın "crackli oynayak kaanks, online fix" demesiyle alıp iade ettiğimiz, sonra da zam gelen oyun. Kafama s*çayım. Güzel oyun.
Bunu her yerde görüyorum fakat alma şansım olmadı. İstek listesine attım inceleyeceğim.
Bunu oynayacak insan yok.
Bunu oynayacak insan yok. 100 100 atıp almayı planladığım bir oyun.
Bunun 1. oyununa sahibim, alışık olduğum bir oyun tarzı değil ama deneyimledim. Güzel oyun. İkinciye de göz atarım. Teşekkürler.
Bu tarz oyunlar net ilgimi çekmiyor ama attım istek listesine, hadi bakalım :)
İstek listemde olan oyunlardan birisi. 30,50₺ düşünce direkt alayım bari sonra pişman olmayalım. Güzel klip çıkar.
Aynı şekilde istek listesine attım :D

Son düzenleme:
Daha önce önerilerimi böyle değerlendiren pek kişi görmemiştim. Keşke oyunları açıklayıp da ilk mesajı gönderseydim dedim şimdi. :) Neyse biraz vaktim var şu an, daha fazla yardımcı olabilirim. Yanıtındaki bazı yerlere değineyim.

Bu seri hakkında kararsızım fakat fiyatı güzel. Yeniden indirime girdiğinde düşüneceğim.
Gerçekten f/p bir seri. İleride zam gelirse yazık olur diye düşünüyorum, ne kadar erken alabilirseniz o kadar iyi. Seriye gelirsek üç oyunun da mekanikleri bayağı yakın. İlk iki oyun aynı gibi hatta. Kombatları da aman aman değil. Asıl olayları atmosfer bunların. Bu arada Exodus'un her anlamda diğer iki oyunun üstüne bayağı koyduğunu düşünüyorum. Gerçekten çok iyi bir oyun. Yeryüzünde geçmesiyle de seriye en çok yenilik getiren oyun oldu. Sadece Exodus için değerlendirilmeli bence bu paket. Diğer iki oyun çok ucuza geliyor zaten. Bu arada birkaç hafta önce seriye tekrar başladım ve 2033'ü oynuyordum. Yavan bazı yanları olsa da hâlâ gideri var bence. Direkt Exodus'u oynamak yerine en azından hikâye bütünlüğü adına ilk iki oyun oynanabilir. Ki hâlâ oynanır oyunlar bence dediğim gibi.

İstek listemde duruyordu fakat alışık olduğum bir oyun türü değil, indirime girdiğinde bir daha inceleyeceğim. Teşekkürler.
Bu türe giriş için en iyi oyunlardan biri bence. Ki bu türde Mimimi Games'in oyunları dışında güncel oyun çok az. Türden bağımsız olarak da oldukça zevkli ve başarılı bir oyun. Denenmesi gerektiğini düşünüyorum. Şu sıralar sektör belli türlerin etrafında dönüyor, kaliteli bir farklılık iyi gelir.

Bu oyuna yakın zamanda zam geldi. 20 lirayken alsaydım keşke. Güzel bir indie oyun. Farklı bir siteden cd key kovalayacağız artık.
Bildiğim kadarıyla keyi yok. Epic'te hâlâ 20 TL oluyor ama. Hazır indirim varken kesinlikle alınmalı. Oynarken en zevk aldığım oyunlardan biriydi. Türünden ötürü tekrar oynanabilirliği de yüksek. Bölümler bir yerden sonra tekrara düşse de manyak bir kombat çeşitliliği var. Farklı farklı build denemeleri ile bayağı götürür.

Sanırım bu oyun Vampire Survivors kafasında bir oyun (onu da henüz almadım bu arada telefonda oynuyorum, belki yakın zamanda alırım) güzele benziyor. İndirime girsin düşünülür.
Yok yok, bayağı farklılar. :) Hades ile aynı türdeler. Yine Hades için dediğim şeyler aşağı yukarı bunun için de geçerli. Ama Hades kadar sevmedim bunu. Bu arada DLC'ler fark yaratır senin için, mümkünse onları da al. Bu arada Vampire Survivors için alternatif olarak daha ucuza Brotato alabilirsin daha ucuza. O da iyi oyundur, farklılık olur hem

Çok leş oyun, oynamaya değmez diyen arkadaşlarım var, göreceğiz :D
Arkadaşlarına katıldığımı söyleyemem. Hikâyesi beni sarmasa da aşırı zevkli bir oynanışı var. Çeşitliliği falan az, bir yerden sonra tekrara düşüyor ama yaptığımız şeyler aşırı zevkli olduğu için dert etmedim. En kötü görselliğini seversin. Son yıllarda gördüğüm en iyi görselliği sahip oyunlardan. Grafikleri olsun, tasarımı olsun.

Bunu her yerde görüyorum fakat alma şansım olmadı. İstek listesine attım inceleyeceğim.
Ve maalesef zam geldi oyuna yakın zamanda. Hâlâ fiyatını hak ediyor ama. Bir şeyleri organize etmeyi ve kafa patlatmayı seven biriysen kaçırma.

Geri
Yukarı