Steam'den 35 TL Oyun Önerisi

emreucan

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Steam'de 35 liram bulunmakta. Bu parayla hangi oyun veya oyunları önerirsiniz? Multiplayer olması ilk önceliğim. Arkadaşlarımla veya arkadaşımla eğlenceli vakit geçirebileceğim, saatlerce sıkmayacak ve saracak bir oyun lazım bana. Simülasyon macera adrenalin fark etmez. Hayatta kalma oyunlarından pek hoşlandığım söylenemez. Şunlar dışında tavsiye istiyorum;

• Portal 2
  • ETS2
  • GMod
  • CS:GO
  • Chivalry
  • Arma III
  • Battlerite
  • H1Z1.

Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Witcher 3'ü GTA IV den daha öncelikli tavsiye ederim.
Witcher 3 daha önce oynamadım ama GTA 4 kasmıyorsa kendine çok fazla çeken bir oyun. Gerek hikaye, gerek fizik, gerekse online bence güzel bir oyun. Çok fazla oyunun başında durmak istiyorsan arkadaşlarınla beraber takılabilirsin.

Witcher 3 daha önce oynamadım ama GTA 4 kasmıyorsa kendine çok fazla çeken bir oyun. Gerek hikaye, gerek fizik, gerekse online bence güzel bir oyun. Çok fazla oyunun başında durmak istiyorsan arkadaşlarınla beraber takılabilirsin.
Online kalmadı herkes GTA 5 çıkınca ortamı dağıldı. Eskisi gibi değil. Fiziği çok güzel. Hikayesi güzel. Ama optimizasyonu berbat amiral gemileri zor oynuyor. Korsan indirse 5-10 FPS de en düşük ayarlarda falan oynar. O yüzden alınabileceğini düşünmüyorum.

Online kalmadı herkes GTA 5 çıkınca ortamı dağıldı. Eskisi gibi değil. Fiziği çok güzel. Hikayesi güzel. Ama optimizasyonu berbat amiral gemileri zor oynuyor. Korsan indirse 5-10 FPS de en düşük ayarlarda falan oynar. O yüzden alınabileceğini düşünmüyorum.
HD 4650 800x600 yüksek ayarlarda 40-50 FPS alıyor. Orjinalse 1.8 güncellemesi geldi.

Merhabalar. Steam'de 35 liram bulunmakta. Bu parayla hangi oyun veya oyunları önerirsiniz? Multiplayer olması ilk önceliğim. Arkadaşlarımla veya arkadaşımla eğlenceli vakit geçirebileceğim, saatlerce sıkmayacak ve saracak bir oyun lazım bana. Simülasyon macera adrenalin fark etmez. Hayatta kalma oyunlarından pek hoşlandığım söylenemez. Şunlar dışında tavsiye istiyorum;

• Portal 2
  • ETS2
  • GMod
  • CS:GO
  • Chivalry
  • Arma III
  • Battlerite
  • H1Z1.

Şimdiden teşekkürler...

Bence sende şu paketi almalısın
IMG_20170629_213538.jpg

İstersen oyunları tek haliyle de alabilirsin ancak hikayede bir boşluk oluşmaması için tüm oyunları almanı tavsiye ediyorum. Benim açtığım konudaki oyunlara da göz atabilirsin.
Link : Steam Oyun Tavsiyeleri

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı