Steam'den 36 TL'ye FIFA 22 almak

Güncelleme:

Steam iadeyi kabul etti ve Steam Cüzdan ile ödenen kısmı şimdiden bekleyen bakiye bölümünde gözüküyor en fazla 7 gün içinde aktif olacak. Kalan kısmı da Papara ile ödemiştim o da birkaç güne gelir diye düşünüyorum. FIFA 22 halen kütüphanemde duruyor.

1653136677152.png

Güncelleme:

Steam iadeyi kabul etti ve Steam Cüzdan ile ödenen kısmı şimdiden bekleyen bakiye bölümünde gözüküyor en fazla 7 gün içinde aktif olacak. Kalan kısmı da Papara ile ödemiştim o da birkaç güne gelir diye düşünüyorum. FIFA 22 halen kütüphanemde duruyor.

Eki Görüntüle 1394896
Talebi saat kaç gibi göndermiştiniz? Sebep olarak ne seçmiştiniz?

21'i alıp 36 liraya 22'yi satın aldım. İade talebini oluşturdum. Umarım sıkıntı çıkarmazlar.
Bir sistem açığı vs. kullanılmadan kullanıcılara sunulan bir kampanyayı kullanıyorsunuz sadece hocam. Herhangi illegal bir olay yok, sadece suistimal ediliyor o da kişinin insafına kalmış.

İki oyuna da sahip değilim ve az önce ikisini de sepete eklediğimde böyle bir şeyle karşılaştım, FIFA 22'nin fiyatı sepette otomatik olarak 35.99 TL'ye düştü acaba diyorum hiç uğraşmadan ikisini bu şekilde alsam sonra 2021'i iade etsem aynı şey olmaz mı?

Dosya Ekleri

• 1653151897239.png
    1653151897239.png
    67 KB · Görüntüleme: 112

Geri
Yukarı