Steam'den 36 TL'ye FIFA 22 almak

Kesin iade olur demi? Suistimal durumu olduğu için iade de etmeyebilirler diye düşünüyorum. Alanların iade oldu mu karta acaba?
1.png

@Vulture Hocam iade talebini sebep olarak ne seçtin?
@Vulture hocama çok teşekkür ederim, onun sayesinde ben de alıp iade ettim, iade talebi 50 dakika gibi bir sürede onaylandı.
Hocam iade talebini ne seçmiştiniz acaba?

Son düzenleme:
Kesin iade olur değil mi? Suistimal durumu olduğu için iade de etmeyebilirler diye düşünüyorum. Alanların iade oldu mu karta acaba?Eki Görüntüle 1395654
@Vulture hocam iade talebini sebep olarak ne seçtin?

Hocam iade talebini ne seçmiştiniz acaba?

Ben 7 saattir bekliyorum geri dönüş bile olmadı henüz. İade talebini yanlışlıkla satın aldım olarak seçtim.

Merhabalar, FIFA 21'i iade ettikten FIFA 22'yi tam olarak 36₺' ye almış olacağımızın bir garantisi var mı acaba? Yoksa iade ettikten sonra da mı 95₺'ye denk gelecek?
Merhabalar, FIFA 21'i iade ettikten FIFA 22'yi tam olarak 36₺' ye almış olacağımızın bir garantisi var mı acaba? Yoksa iade ettikten sonra da mı 95₺'ye denk gelecek?
Üzgünüm, konu yeni açılmış ve yazılan cevaplar gözükmüyordu. Ben de emin olmak istediğimden dolayı tekrar sordum soruyu, gördüğüm kadarıyla yazdığım cevabı silmek gibi bir şansım da yok. O yüzden benim yazdığım 2 cevabı da hiç yazılmamış gibi görmezden gelirseniz çok memnun olurum. 🙏

Son düzenleme:

Geri
Yukarı