Steam'den 36 TL'ye FIFA 22 almak

Hocam dün akşam iade talebi oluşturdum ve böyle bir ekran geldi.

Eki Görüntüle 1400133

Bu normal mi daha önce iade talebi oluşturmadım.
"Ödeme sağlayıcısına iadeyi gönderdik. Hesabınıza yansıtılmış olan harcamanın 7 ila 14 gün içerisinde iptal olduğunu veya paranızın iade edilmiş olduğunu görmelisiniz" adlı bir mail geldi sanırım sorun yok.

Sorun yok hocam bankanıza belirtilen sürede yatırılır para benim 2 iş günü oldu hala yatmadı bekliyorum 1 hafta içinde yatmış olur muhtemelen.

Hocam dün akşam iade talebi oluşturdum ve böyle bir ekran geldi.

Eki Görüntüle 1400133

Bu normal mi daha önce iade talebi oluşturmadım.
"Ödeme sağlayıcısına iadeyi gönderdik. Hesabınıza yansıtılmış olan harcamanın 7 ila 14 gün içerisinde iptal olduğunu veya paranızın iade edilmiş olduğunu görmelisiniz" adlı bir mail geldi sanırım sorun yok.
iade talebim üzerinden 30+ saat geçti cevap gelmedi

Benim iade talebim de onaylandı. Talepten sonra desteğe yazdım ve daha sonra iadenin onaylandığını belirten bir e-posta geldi ve FIFA 21 silinmiş kütüphaneden, zaten yüklememiştim bile. Ama henüz hesaba gelmedi para kredi kartından ödemiştim. FIFA 22'yi de henüz oynamadım. Bedava yaparlarsa Haziran'da iade ederim.

Benim iade talebim de onaylandı. Talepten sonra desteğe yazdım ve daha sonra iadenin onaylandığını belirten bir e-posta geldi ve FIFA 21 silinmiş kütüphaneden, zaten yüklememiştim bile. Ama henüz hesaba gelmedi para kredi kartından ödemiştim. FIFA 22'yi de henüz oynamadım. Bedava yaparlarsa Haziran'da iade ederim.

Ne zaman oluşturdunuz ve ne zaman onaylandı?

Bedava mı yapacaklar?
Ne zaman oluşturdunuz ve ne zaman onaylandı?
Ben de az önce oluşturdum. Öyle bekliyorum işte.

Geri
Yukarı