Steam'den 36 TL'ye FIFA 22 almak

Ne zaman oluşturdunuz ve ne zaman onaylandı?

27 Mayıs 2022 saat 00:50 civarı aldım oyunları, 00:58'de iade talebi oluşturdum. 27 Mayıs 23:05'te desteğe yazdım. 28 Mayıs 02.00'da iade edilme e-postası gelmiş. Postada 7-14 gün içinde iptal veya iade olacağını belirtmiş.
Bedava mı yapacaklar?

Ben de az önce oluşturdum. Öyle bekliyorum işte.
Bedava olma ihtimalinin kuvvetli olduğuna dair bir başlık açılmış. Bakalım göreceğiz.

27 Mayıs 2022 saat 00:50 civarı aldım oyunları, 00:58'de iade talebi oluşturdum. 27 Mayıs 23:05'te desteğe yazdım. 28 Mayıs 02.00'da iade edilme e-postası gelmiş. Postada 7-14 gün içinde iptal veya iade olacağını belirtmiş.

Bedava olma ihtimalinin kuvvetli olduğuna dair bir başlık açılmış. Bakalım göreceğiz.

Olsa da pek değişen bir şey olmaz. 36₺ bu devirde hiçbir şey.

Tarihlerde yanlışlık var sanırım.

Ben de Game Pass ile gelen EA Play var. Daha önce hiç pes oynamadım bende oluyor mu? Steam'den illaki almam mı lazım yoksa PES 2021? Kafam karıştı iyice.

Tarihlerde yanlışlık var sanırım.
Yanlışlık yok maillerden yazdım. Saatler yakın olduğu için size öyle gelmiş.
Ben de Game Pass ile gelen EA Play var. Daha önce hiç pes oynamadım bende oluyor mu? Steam'den illaki almam mı lazım yoksa PES 2021? Kafam karıştı iyice.
Kampanya Steam'de var sorunuzu anlayamadım.

1653821917507.png

İadem yaklaşık 1 gün sonra onaylandı. Para iadesi de bir kaç gün içerisinde yapılır diye düşünüyorum.

Bu arada iade alıp oyunu 36 liraya alan arkadaşlar sayesinde ileride sadakat indirimi iptal olabilir veya 3 saatten fazla oynayanlar için geçerli olur bu indirim.

Tıpkı deneme üyeliğindeki Netflix gibi :)

Yeni konular

Geri
Yukarı