Steam'den 500 TL'ye oyun önerisi

RPG ile aranız varsa Baldur's Gate 3. Daha yeni Türkçe desteği de geldi ama herkese hitap etmez ve henüz erken erişimde. Onun dışında Dark Souls: Remastered uzun bir süre sonra ilk kez indirime girdi, gayet ucuz. Ayrıca Detroit, Horizon Zero Dawn, Days Gone, Death Stranding gibi büyük oyunları söyleyebilirim.

RPG ile aranız varsa baldur's gate 3. daha yeni Türkçe desteği de geldi ama herkese hitap etmez ve henüz erken erişimde. Onun dışında Dark Souls: Remastered uzun bir süre sonra ilk kez indirime girdi, gayet ucuz. Ayrıca Detroit, Horizon Zero Dawn, Days Gone, Death Stranding gibi büyük oyunları söyleyebilirim.

c265117e2ca800066328d31ec818be3c.jpg

Şu şekilde ayarladım 600 TL'ye geliyor sanırım (RE Village 139 TL) duruma göre Death Stranding almayabilirim. Dark Souls Remastered için Dark Souls 3'ün bitmesini bekliyorum diğer aya kadar kesin biter (50TL). Bunların yanında 100 TL'ye Assassin's Creed Valhalla alıp ömürlük oyun alışverişimi sonlandırıyorum. Önerileriniz için teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 1227503

Şu şekilde ayarladım 600 TL'ye geliyor sanırım (RE Village 139 TL) duruma göre Death Stranding almayabilirim. Dark Souls Remastered için Dark Souls 3'ün bitmesini bekliyorum diğer aya kadar kesin biter (50TL). Bunların yanında 100 TL'ye Assassin's Creed Valhalla alıp ömürlük oyun alışverişimi sonlandırıyorum. Önerileriniz için teşekkür ederim.
Güzel bir liste olmuş. Death Stranding konusunda biraz video ve yorumlara bakmanızı tavsiye ederim. Oynanışı biraz farklı, onun dışında hayırlı olsun.

Güzel bir liste olmuş. Death Stranding konusunda biraz video ve yorumlara bakmanızı tavsiye ederim. Oynanışı biraz farklı, onun dışında hayırlı olsun.

Teşekkür ederim bu arada RPG ile aram iyi ama baldurs gate bana biraz pahalı gibi geldi ilerleyen zamanlarda elime para geçerse alırım :D. 2-3 yıl kadar bir oyun alabileceğimi şimdilik düşünmüyorum. Umarım 3 yıl sonra bu konuya geldiğimde Türk parası değerlenmiş olur.

Eki Görüntüle 1227503

Hocam Sniper Ghost Warrior Contracts 2 almadıysanız kesinlikle alın. Hele ki shooter yazmışsınız açıklarken. Kreygasm seviyesinde bir oyun. Oyunda hata ararsan çokça bulursun ama "hs" attığındaki felan animasyonlar her seferinde heyecanlandırıyor.

Hocam Sniper ghost Warrior contracts 2 almadıysanız kesinlikle alın. Hele ki shooter yazmışsınız açıklarken. Kreygasm seviyesinde bir oyun. Oyunda hata ararsan çokça bulursun ama "HS" attığındaki falan animasyonlar her seferinde heyecanlandırıyor.

Hastasıyız :D o oyunları almıştım teşekkür ederim ama tekrar oynayabilirim hazır kışta geliyor.

Merhaba. Sonbahar indirimine kadar güzel hikayeye sahip birkaç tane oyun almayı planlıyorum. Şimdiden istek listeme atacağım. Önerilerinizi bekliyorum sevdiğim tür shooter ama çok takılmayın türü bana fark etmiyor. Sadece strateji ve spor olmasın bana yeterli.
Sistemim:
RX580.
R5 2600X.
8 GB RAM ve A320M Pro-e anakart.

Cp 2077 beyound Two Souls hayatımın oyunu idi çok iyi.

Geri
Yukarı