Steam'den 500 TL'ye oyun önerisi

Hikaye kriterini gördüğüm için özellikle önermek isterim: A Plague Tale Innocence. Kesinlikle oynanmalı Steam'de şu an 62,50 ₺ ama GamePass ile daha ucuza gelebiliyor.

Vallahi usta benim hayalim Rust oynamak sarar bence arkadaşın varsa onun dışında Galaxy'nin koruyucuları da harika.

3 bin saatim var farklı farklı hesaplardan oynadım cidden çok güzel oyun. Ama şu sıralar arkadaşlarımla kavgalıyım o yüzden uzun süreli bir ara verdim.

Çok pahalı olduğu için alamayacağım hak etmeyeceği bir fiyata sahip şu an.

Hikaye kriterini gördüğüm için özellikle önermek isterim: A Plague Tale: Innocence. Kesinlikle oynanmalı Steam'de şu an 62,50 ₺ ama Game Pass ile daha ucuza gelebiliyor.

Game Pass sahibiyim oynayacağım teşekkürler.

Shadow of the Tomb Raider.

Steam'den sahibim. Teşekkürler.

Merhaba. Sonbahar indirimine kadar güzel hikayeye sahip birkaç tane oyun almayı planlıyorum. Şimdiden istek listeme atacağım. Önerilerinizi bekliyorum sevdiğim tür shooter ama çok takılmayın türü bana fark etmiyor. Sadece strateji ve spor olmasın bana yeterli.
Sistemim:
RX580.
R5 2600X.
8 GB RAM ve A320M Pro-e anakart.

Hitman serisini öneririm.
Merhaba. Sonbahar indirimine kadar güzel hikayeye sahip birkaç tane oyun almayı planlıyorum. Şimdiden istek listeme atacağım. Önerilerinizi bekliyorum sevdiğim tür shooter ama çok takılmayın türü bana fark etmiyor. Sadece strateji ve spor olmasın bana yeterli.
Sistemim:
RX580.
R5 2600X.
8 GB RAM ve A320M Pro-e anakart.

Detroit. Bir arkadaş daha önermiş zaten.

Nasıl deyim arkadaşlar istediğim oyun biraz Doom gibi olmalı hikaye tabii ki önemli etken ama Death Stranding gibi olmamalı sadece hikaye basılmamalı oynanış'a çok daha önem veriyorum ara sahne istesem film izleyebilirim para vermeme gerek kalmaz benim bir oyundan tek beklentim oynanışı gerçekten keyifli tutması hikaye olmasa bile olur ama oynanış gerçekten olmalı nasıl deyim Call of Duty gibi Battlefield gibi Doom gibi Wolfenstein gibi olmalı.
350 tl bakiyem var hâlâ oyun önerisi bekliyorum gelmez ise days gone ve cyberpunk alacağım beklemedeyim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı