Steam'den 80-90 TL hikayeli ve aksiyonlu oyun önerisi

Mert1337

Hectopat
Merhabalar Steam platformu üzerinden oyun tavsiyesi yapmanızı istiyorum. 41.10 TL bakiyem var. kendi kartımdan da üstüne ekleyebilirim. Hikayesi iyi olan ve aksiyon olan oyun önerir misiniz? Grafikleride iyi olursa iyi olur.

Bu oyunları buldum:

Sistemim kısaca:
Ekran kartı: RTX 2060.
İşlemci: i5 10600.
RAM: 2x8 GB 3200 MHz DDR 4 RAM.

Son düzenleme:
Battlefield ya da Call of Duty serisi bir oyun bakabilirsin. Eğer dersen bütçe yükseltirim cyberpunk belki. Eğer uzun ve hatırlanacak dersen GTA IV bence…

Öncelikle belirtmek isterim ki Far Cry 5'den uzak dur 😄 Diğer iki oyunun ikisi de gayet güzel. Detroit daha kısa sürer Odyssey yan görevlerle falan oynasan 100 saati bulur. Şahsen ikisinin hikayesinden de etkilenmiştim. Odyssey biraz daha oynanış odaklı Detroit ise hikaye ona göre seçim yapabilirsin.

Far Cry 5 çok kötü şahsen, ki çoğu kişi katılacaktır.

Odyssey için Epic Games'in kuponlu indirimini bekleyin derim 30 TL gibi bir fiyata geliyor. Fena olmayan bir oyun ancak çok sarmıyor artık eskisi gibi AC serisi.

Detroit: Become Human'ı kendim oynamadım ancak bu indirimde satın aldım oynayacağım. Çok güzel olduğu söyleniyor.

Peki önerileriniz için sağ olun indirim bitmeden bir oyun almak istiyorum başka tavsiyeniz var mıdır?
Far Cry 5 çok kötü şahsen, ki çoğu kişi katılacaktır.

Odyssey için Epic Games'in kuponlu indirimini bekleyin derim 30 TL gibi bir fiyata geliyor. Fena olmayan bir oyun ancak çok sarmıyor artık eskisi gibi AC serisi.

Detroit: Become Human'ı kendim oynamadım ancak bu indirimde satın aldım oynayacağım. Çok güzel olduğu söyleniyor.

Hocam genellikle aynı görevler mi ne varmış hiç Far Cry oynamadıysanız alabilirsiniz yazıyor başka konuda bence alabilirim.

Son düzenleme:
Hocam genellikle aynı görevler mi ne varmış hiç Far Cry oynamadıysanız alabilirsiniz yazıyor başka konuda bence alabilirim.
Hocam FC5 oynayacağıma gider FC3 oynarım çok daha iyi. Elbette şans verebilirsiniz ancak diğer oyunlar yanında pek iyi bir seçim değil şahsen.

Kendim bu indirimde aldığım oyunlar için şöyle bir minik yazı yazmıştım;

The Binding of Isaac // Zamanında oynamıştım Steam'da da olsun diye aldım.
Enter the Gungeon // Zamanında oynamıştım Steam'da da olsun diye aldım.
Disco Elysium // Öneri üzerine aldım.
Lego: The Lord of the Rings // Zamanında kuzenimle XBox 360'da çok fazla oynamıştık, alayım dedim.
Torchlight // Girmek istediğim bir seriydi fırsat buldum sonunda.
Torchlight 2 // Girmek istediğim bir seriydi fırsat buldum sonunda.
Trine 2 // Çok eskiden ilk Trine'yi oynayıp çok sevmiştim, ikinci oyununu duymuştum ama oynamamıştım.
Trine 3 // Serinin üçüncü ve dördüncü oyununun çıktığını duymamıştım bile, uygun geldi aldım.
Trine 4 // İlk oyunu zaten bir iki yıl önce indirimden almıştım, not düşeyim.
Hearts of Iron 4 // Bayadır girişmek istiyordum bu oyuna.
UNO // Arkadaşlarla atarız diye aldım.
Detroit: Become Human // Çok ağır öneriler üzerine aldım.
BioShock: The Collection // Seriye girmek istiyordum, fırsat bulamamıştım artık oynarız.
Hotline Miami // Arkadaş önerdi, ucuzdu ve ilgimi çekti arada kafa dağıtmalık girerim.
Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain // İyi düşmüş MGS serisini hiç oynamadım, şans vermek istedim.
Shadow Tactics: Blades of the Shogun // İlgimi çekti, yorumları mükemmeldi fiyatı uygundu çekiverdim.
Divinity: Original Sin 2 // Wishlistimde bulunan bir oyundu, iyi düşmüş aldım.

Peki önerileriniz için sağ olun indirim bitmeden bir oyun almak istiyorum başka tavsiyeniz var mıdır?

Sıra tabanlı oynanış ve izometrik kamera açısı seviyorsanız Divinity 2 mutlaka oynanmalı.

Sizce bu alınır mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211130-174127_Steam.jpg
    Screenshot_20211130-174127_Steam.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 33

Geri
Yukarı