Steam'den aldığım EA Play Origin'de kullanılmıyor

Daha fazla  
Steam'den EA Play aldım ama orada az oyun vardı. Ben de Origin'den EA play oyunlarına bakmaya başladım ve bir oyun seçtim ama seçtiğim oyunu kütüphaneye eklemeye çalıştığımda beni Join EA Play sayfasına atıyor ve tekrar satın almamı istiyor. Hesaplarım bağlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten oyunlar farklı olduğu için izin vermiyor. Oradan da satın almanız gerekiyor oradaki oyunları oynamak istiyorsanız. Steam EA Play ve Origin EA Play farklı.

Sadece Steam'de olan EA oyunlarını oynayabilirsiniz. Mesela FİFA 21 oynayabilirsiniz fakat FİFA 17 oynayamazsınız.

Steam'den EA Play aldım ama orada az oyun vardı. Ben de Origin'den EA play oyunlarına bakmaya başladım ve bir oyun seçtim ama seçtiğim oyunu kütüphaneye eklemeye çalıştığımda beni Join EA Play sayfasına atıyor ve tekrar satın almamı istiyor. Hesaplarım bağlı.
Steamdan aldığınız abonelikteki oyunları steam kütüphanenize eklemeniz gerekiyor sanırım. Ben o şekilde yapıyorum. Sonrasında steam hesabı origine bağlanınca zaten otomatik olarak origin de görüyor oyunları( Star wars battlefront2, Jedi Fallen ORder, Battlefied serisi, NFs serisi vs) steam oyunlarını ancak steam ve origin üyelikleri arasında fiyat olarak da oyun içeriği olarak da olsa ufak farklılıklar mevcut.​

Çok saçma. İki platformda da aynı fiyattan satılıyor ama originde daha çok oyun var. O zaman neden steam'e koyuyorsunuz ki?
Çünkü Origin EA'in ve sadece Origin'de olsaydı çok kullanılmazdı. Hatta belki de bu yüzden Steam'e geldi çünkü Origin çok hata veriyordu. Steam'de cüzdan sistemi de olduğu için patlama yaşandı şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı