Çözüldü Steam'den alınan AC: Odyssey Ubisoft Connect'e bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

508516

Centipat
Arkadaşlar Steam'den Assassin's Creed: Odyssey oyununu aldım fakat başlattığımda beni Ubisoft Connect uygulamasına atıyor. Ki bu uygulama bende yüklü. Başka oyunlar için kullanıyordum fakat oyuna girmeye çalıştığımda benden CD key veya aktivasyon kodu istiyor. Ben buna nereden bakacağımı bilmiyorum. Böyle bir şey de olmaması gerek bence. Bu yüzden Ubisoft'u sevmiyorum. Direkt Steam'den oynayalım işte.

Dosya Ekleri

• ubisoft.PNG
    ubisoft.PNG
    67,3 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İşin ilginci bende de gözükmüyor.
Mailini kontrol eder misin?

[email protected] olarak kayıtlı gözüküyor.
Kontrol ettim fakat herhangi bir etkinlik gözükmüyor. Yani herhangi bir şey gelmemiş.
Bu sorunu yaşayan başka kişilerde oyunu başlatırken gözükür gibi bir şeyler görmüştüm şimdi onu deneyeceğim ama bilmiyorum.

Kontrol ettim fakat herhangi bir etkinlik gözükmüyor. Yani herhangi bir şey gelmemiş.
Bu sorunu yaşayan başka kişilerde oyunu başlatırken gözükür gibi bir şeyler görmüştüm şimdi onu deneyeceğim ama bilmiyorum.
Çok ilginç oyun dosyalarını doğruladım ve tekrar oyuna girdiğimde aktivasyon kodu sormadı. Yani sorunum çözüldü teşekkürler.
Burdan Bak kopyala oraya yapıştır.
Ben de bunu bulmaya çalışıyorum ama Yönet kısmına bastığımda masaüstü kısayolu ekle, yerel dosyalara gözat, bu oyunu gizle ve kaldır sekmeleri gözüküyor. Cd anahtarı ile ilgi herhangi bir sekme bulunmuyor.
Dosyalardan acaba böyle bir not defteri var mı diye baktım ama onu da bulamadım.

Ben de bunu bulmaya çalışıyorum ama Yönet kısmına bastığımda masaüstü kısayolu ekle, yerel dosyalara göz at, bu oyunu gizle ve kaldır sekmeleri gözüküyor. CD anahtarı ile ilgi herhangi bir sekme bulunmuyor.
Dosyalardan acaba böyle bir not defteri var mı diye baktım ama onu da bulamadım.

10 dk ya PC'ye geçeceğim o sıra bakar ekran alıntısı yaparım sana.

İşin ilginci bende de gözükmüyor.
Mailini kontrol eder misin?

[email protected] olarak kayıtlı gözüküyor.

Çok ilginç oyun dosyalarını doğruladım ve tekrar oyuna girdiğimde aktivasyon kodu sormadı. Yani sorunum çözüldü teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı