Çözüldü Steam'den alınan EA Play Origin'de geçerli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RevClevent

Hectopat
Yer
Gerçeklik
Bugün itibarıyla FIFA 20 oynayabileceğimi düşündüğüm için EA Play aldım fakat bir de ne göreyim FIFA 20 yok. Origin hesabıma bağlayıp oradan EA Play'le FIFA 20 oynayabilir miyim? Oynayabilirsem nasıl bağlayacağım?

FIFA 20 yok ama 1 Ekim'den itibaren EA Play üyeleri 10 saat FIFA 21 oynayabilecek.

Bugün itibarıyla FIFA 20 oynayabileceğimi düşündüğüm için EA Play aldım fakat bir de ne göreyim FIFA 20 yok. Origin hesabıma bağlayıp oradan EA Play'le FIFA 20 oynayabilir miyim? Oynayabilirsem nasıl bağlayacağım?

Hocam FIFA 20 Origin’de büyük bir indirime girmişti en son baktığımda. Steam EA Play ile aylık 29₺ ödemek yerine Origin’den oyuna 5 euro ile kalıcı sahip olabilirsiniz. İndirimin süresi bitmediyse tavsiye ederim

Hocam FIFA 20 Origin’de büyük bir indirime girmişti en son baktığımda. Steam EA Play ile aylık 29₺ ödemek yerine Origin’den oyuna 5 Euro ile kalıcı sahip olabilirsiniz. İndirimin süresi bitmediyse tavsiye ederim.

Cidden öyle ise alabilirim makul bir fiyat. Sağ olun bir göz atacağım eğer hala varsa buraya da yazarım almak isteyen varsa diye.
Hesap hareketlerim kismindan edebilirsin. Ama bence iptal et bekle Gamepass'e ücretsiz eklenecekmis bu yilin sonunda.

Şöyle bir kısım var fakat yazdığı gibi para iadesi yok sanırsam para iadesi alamıyor muyum?
Para iadesi alacağım kısmı buldum hocam teşekkürler yazdığınız için.

1600187163791.png

Geri
Yukarı